۵ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۷
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84626124
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره بازی‌های زمستانی در هشجین خلخال برگزار شد

اردبیل_ایرنا_ششمین دوره از جشنواره ورزش‌های زمستانی هشجین خلخال پس از ۲ سال توقف به علت شیوع کرونا در میان استقبال گرم مردم برگزار شد.

به گزارش ایرنا ،این جشنواره در هشجین مرکز بخش خورش رستم خلخال با همکاری شهرداری و شورای اسلامی این شهر و نمایندگی اداره ورزش و جوانان  خلخال در محل تپه باستانی "دیزلئین" برگزار شد.

شهردار هشجین روز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری این جشنواره در گفت و گو با ایرنا گفت:پس از گذراندن سختی‌های شیوع کرونا و خانه نشینی مردم شهرداری در تلاش برای ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش تحرک در بین احاد مختلف جامعه با اجرای برنامه‌های نشاط آور همچون برگزاری جشنواره‌های مختلف و با استفاده از ظرفیت برف و طبیعت زمستانی منطقه است.

علی پرمون با بیان اینکه طولانی شدن زمان شیوع کرونا موجب کم تحرکی و افزایش وزن افراد مختلف جامعه شده است اظهار کرد:استقبال بسیار گرم مردم منطقه از ششمین دوره جشنواره ورزش‌های زمستانی هشجین حاکی از علاقمندی مردم به حضور در برنامه‌های ورزشی و نشاط اور بوده و براین اساس اجرای چندین جشنواره با عناوین مختلف در دستور کار شهرداری هشجین قرار دارد .

در ششمین دوره جشنواره بازی‌های زمستانی هشجین که با حضور ۲۵۰ نفر شرکت کننده و در گروه‌های مختلف ساخت تندیس‌های برفی و یخی برگزار شد در پایان و با رای داوران جشنواره‌ به سه نفر برتر در ساخت این تندیس‌ها جوایزی اهدا شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha