پیروزی کامرون برابر کومور در شب دروازه بانی یک مدافع

تهران- ایرنا- در ادامه رقابت های فوتبال جام ملت های آفریقا تیم کامرون در شرایطی برابر حریف خود به پیروزی دست یافت که مدافع چپ کومور در درون دروازه این تیم ایستاد.

به گزارش ایرنا، مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا، امشب برگزار شد که طی آن تیم های کامرون و گامبیا برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

در بازی کامرون و کومور یک اتفاق جالب و تاریخی رخ داد، در این بازی «الهادور» مدافع چپ کومور به عنوان دروازه بان، درون دروازه این تیم ایستاد. ابتلای دو دروازه بان تیم کومور و مصدومیت دیگر سنگربان این تیم باعث شد تا در اتفاقی عجیب یک مدافع، دروازه بان این تیم شود و برابر کامرون مسئولیت حفاظت از چارچوب دروازه کومور را بر عهده بگیرد.

کومور که در این بازی و در دقیقه ۷ با تصمیم داور یک بازیکن اخراجی را به خود می دید در دقایق ۲۹ و ۷۰ دروازه اش باز شد، هر چند آنها با تمام این مشکلات و در دقیقه ۸۱ یکی از گل های خورده شده را جبران کردند اما در نهایت برابر کامرون تن به شکست دادند. 

در دیگر دیدار امشب گامبیا با یک گل گینه را از پیش رو برداشت، مودو بارو در دقیقه ۷۱ تنها گل این بازی را به ثمر رساند. در این بازی نیز گامبیا یک اخراجی داشت اما با یک بازیکن کمتر موفق به کسب یک پیروزی شیرین شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha