خورشیدی: به دنبال حل مشکل طارمی و سایر بازیکنان برای حضور در اردو تیم ملی هستیم

تهران- ایرنا- مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل کرونا و برودت هوا در نقاط مختلف جهان حضور بازیکنان کشورمان در اردوی تیم ملی با مشکل مواجه شده و به دنبال حل این موضوع هستیم.

به گزارش ایرنا، مجتبی خورشیدی افزود: متاسفانه در شرایطی قرار گرفته ایم که تا کنون تجربه آن را نداشته ایم، به دلیل کرونا و برودت هوا و برف و بوران در شهرهای مختلف جهان، ملی پوشان کشورمان در راه رسیدن به تهران دچار مشکل شده اند و همه در صدد هستیم تا این مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن حل شود.

وی ادامه داد: احمد نورالهی به دلیل مثبت شدن تست کرونا امروز اردو را ترک کرد و از جمع ما خارج شد، سردار آزمون هم دچار همین مشکل شد و باید دید در چه زمانی شرایط حضور در بازی را خواهد داشت، احسان حاج صفی سومین کرونایی تیم ملی بود و به همین دلیل اجازه پرواز به تهران را پیدا نکرد و هر لحظه استرس این را داریم که نفرات اضافه شوند.

مدیر تیم ملی فوتبال خاطر نشان کرد: صیادمنش هم به دلیل نقل و انتقالات زمستانی و بازی در یک تیم انگلیسی، درگیر مجوزهای لازم است و پاسپورتش در اختیار باشگاه مربوطه می باشد و برای همین نمی تواند راهی تهران شود. 

خورشیدی در مورد مهدی طارمی هم گفت: مهدی چند ساعت منتظر پرواز بود و بعد از ساعت ها انتظار، پروازش اجازه فرود در استانبول را پیدا نکرده و در یک شهر دور از استانبول فرود آمده است.

وی ادامه داد: این بازیکن الان در هتل است و در صدد هستیم با رایزنی با شرکت های هواپیمایی مختلف او را به تهران برسانیم. میلاد محمدی ازطریق امارات در راه است و کریم انصاری فرد، عابدزاده و پیام نیازمند هم فردا به جمع ما اضافه می شوند و پس از تست می توانند تمرین کنند.

وی در خصوص حضور تماشاگران در استادیوم هم گفت: این آمادگی وجود دارد که اگر مجوزهای لازم داده شود دیدار تیم  ملی فوتبال ایران با حضور تماشاگران برگزار شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha