یک قاچاقچی مسلح دردرگیری با ماموران انتظامی سیب سوران به هلاکت رسید

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران از هلاکت یک قاچاقچی و توقیف محموله مواد افیونی در درگیری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ "نوری فرید" دوشنبه شب با تشریح این عملیات اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان "سیب سوران" به نقاط مرکزی کشور را دارند که موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اعلام شد.
وی افزود: در همین رابطه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام ساعتی پیش قاچاقچیان را که با یک دستگاه وانت نیسان در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در حوالی روستای "کهنمیر" بودند شناسایی و به آنان دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی و درگیری مسلحانه آغاز شد.
سرهنگ نوری بیان کرد: در این درگیری که حدود نیم ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و دیگر قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود، با استفاده از تاریکی شب به اطراف متواری شد.
وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و توقیف خودروی حامل مواد مخدر قاچاقچیان خاطر نشان کرد: متأسفانه در این درگیری رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران از ناحیه سر مجروح و سریعا به بیمارستان منتقل شد.
وی افزود: اطلاعات تکمیلی در خصوص میزان مواد مخدر کشف شده متعاقبا اعلام خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha