لیگ والیبال زنان؛ قدرت نمایی سایپا در شهرآورد تهران

تهران- ایرنا- دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر والیبال زنان با قدرت نمایی سایپا در شهرآورد تهران برابر پیکان پایان یافت.

به گزارش ایرنا، هفته هفدهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» که از دیروز(یکشنبه) با دیدار ستارگان فارس و ذوب‌آهن اصفهان آغاز شده بود، امروز با برگزاری چهار دیدار در شهرهای تهران، رفسنجان، ورامین و کاشان پیگیری شد.

در هفته شانزدهم سایپا بار دیگر جایگاه صدرجدول را از ذوب‌آهن اصفهان پس گرفت و مهرسان صعود یک پله‌ای در جدول داشت.

در نخستین بازی امروز مس رفسنجان میزبان جوانان زرتشتی یزد بود و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید. این هشتمین پیروزی مسی‌ها بود و به این ترتیب شاگردان آسیه پام موفق شدند جمع امتیازات خود را به عدد ۲۵ برسانند.

در دومین بازی هفته هفدهم، تیم مدعی باریج‌اسانس کاشان که حضورش در مرحله پلی‌آف قطعی شده در شرایطی با تیم هشتم جدول یعنی ریف اصفهان دیدار کرد که برد و باخت در این دیداری تغییری در جایگاه دو تیم ایجاد نمی‌کرد. با این حال شاگردان فرزانه شعبان‌خمسه در تیم باریج‌اسانس کاشان در هفته هفدهم موفق به شکست سه بر صفر نماینده اصفهان شدند تا رتبه سومی این تیم در جدول برای حضور در مرحله پلی‌آف قطعی شود.

یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته هفدهم شهرآورد خودروسازان تهرانی بود. شاگردان مریم هاشمی در تیم سایپا که دور رفت هم خودروسازان پیکانی را با نتیجه سه بر صفر شکست داده بودند، امروز با تکرار نتیجه مشابه دور رفت. قدرت خود را به همتای خودروساز خود دیکته کردند.  با این نتیجه جایگاه چهارمی پیکان برای مرحله پلی‌آف هم قطعی شد تا پیکانی‌ها در این مرحله به مصاف تیم صدرنشین بروند.

همچنین روز گذشته تیم ذوب آهن اصفهان ۳ بر صفر ستارگان فارس را شکست داد.

نتایج دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

ستارگان فارس صفر – ذوب‌آهن اصفهان ۳؛ (۱۶-۲۵)، (۱۳-۲۵)، (۱۵-۲۵)

سایپا ۳ – پیکان صفر؛ (۲۵-۱۸)، (۲۵-۱۶)، (۲۵-۱۷)

مس رفسنجان ۳ – جوانان زرتشتی یزد صفر؛ (۲۵-۱۶)، (۲۵-۱۷)، (۲۵-۱۹)

باریج‌اسانس کاشان ۳ – ریف اصفهان صفر؛ (۲۵-۱۷)، (۲۵-۲۰)، (۲۵-۱۶)

بانوان ورامین یک – مهرسان سه؛ (۸-۲۵)، (۲۰-۲۵)، (۲۷-۲۵)، (۱۴-۲۵)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha