۲ عذرخواهی سرمربی تیم نساجی مازندران از شیرازی‌ها
ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم نساجی مازندران با عذرخواهی از عدم حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی و همچنین گره کردن مشت‌های خود به سمت نیمکت تیم فجرسپاسی در جریان بازی گفت: برابر تیم فجر تیم برتر میدان بودیم و باید سه امتیاز بازی را می گرفتیم؛ مساوی به درد هیچ کدام از تیم ها نخورد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ساکت الهامی عصر دوشنبه پس از تساوی تیمش در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا باید از تمام خبرنگاران عذرخواهی کنم که روز یکشنبه سوم بهمن ماه نتوانستم در کنفرانس خبری پیش از بازی به دلیل تاخیر در پرواز  شرکت کنم.

در حالی که تیم نساجی مازندران ساعت ۱۵ یکشنبه سوم بهمن ماه در هتل چمران شیراز مستقر شده بودند، برخی دست اندرکاران این تیم گفتند پرواز آنها با تاخیر صورت گرفته که بررسی‌ها نشان داد، اینگونه نبوده است.  

زمین نامناسب حافظیه 

سرمربی تیم نساجی اضافه کرد: هر ۲ تیم بازی با کیفیتی ارائه دادند اما زمین نامناسب ورزشگاه حافظیه شیراز اجازه نداد بازی بهتری انجام دهیم.

الهامی با بیان اینکه بازی را خوب شروع کردیم و در یک غافلگیری گل خوردیم، افزود: هر چه از زمان بازی گذشت ما بازی را در کنترل خود در آوردیم.  

مشت های گره کرده، عذرخواهی 

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا که چرا پس از زدن گل مساوی مشت های گره کرده خود را به سمت نیمکت تیم فجر گرفتید، افزود: من این حرکت را به سمت نیمکت تیم خودمان انجام دادم و به تیم فجر که ریشه دار است ارادت قلبی دارم اما اگر از این بابت آزرده خاطر شدند، معذرت می خواهم.

دیدارتیم های فجر سپاسی شیراز و نساجی مازندران از هفته شانزدهم لیگ برتر عصر دوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه مساوی یک بر یک مساوی یافت و نیم فصل نخست به پایان رسید و تیم ها به مدت ۲۰ روز استراحت می کنند.

در پایان دور رفت مسابقات فوتبال لیگ برتر تیم استقلال تهران با ۳۵ امتیاز و یک بازی کمتر در صدر جدول قرار گرفت، تیم پرسپولیس با ۳۵ امتیاز و یک بازی بیشتر دوم است  و تیم سپاهان اصفهان هم با ۲۹ امتیاز سوم شد، تیم نساجی مازندران با ۲۱ امتیاز در رده نهم ایستاد.

فکر اساسی برای تیم فجر

تیم فجر سپاسی هم با ۱۳ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت  و خطر سقوط این تیم تازه وارد به لیگ برتر پس از هست سال را تهدید می کند و مدیران این تیم باید برای تقویت تیم در نیم فصل دوم با استفاده از بازیکنان خوب فکر اساسی کنند و از هزینه کردن نهراسند.

در رقابت های فوتبال برتر ایران ۱۶ تیم شرکت دارند پس از انجام ۳۰ بازی تیم قهرمان مشخص خواهد شد و دو تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

تیم نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد در انتهای جدول قرار دارند..

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha