بازی تیم های فوتبال نفت و گاز گچساران و رزکان کرج مساوی شد

گچساران - ایرنا - بازی تیم های نفت و گاز گچساران و شهدای رزکان کرج از هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مساوی شد.

به گزارش ایرنا، در این بازی که عصر امروز (دوشنبه ) در ورزشگاه شهدای نفت و گاز شهر دوگنبدان برگزار شد ۲ تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

گل نفت و گاز گچساران در این رقابت دقیقه سوم بازی از روی ضربه محمدرضا مظاهری به ثمر رسید و گل تیم شهدای رزکان کرج نیز دقیقه ۴۵ بازی وارد دروازه تیم میزبان شد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تا  زمان حاضر در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور امسال ۱۱ بازی انجام داده که چهار پیروزی ،پنج تساوی و ۲ باخت کسب کرده و  با ۱۷ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی گروه نخست این مسابقات قرار گرفته دارد.

تیم فوتبال رزکان کرج نیز تاکنون در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشورر امسال ۱۱ بازی انجام داده که سه پیروزی ،۶ تساوی و ۲ باخت کسب کرده و  با ۱۵ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی گروه نخست این مسابقات قرار گرفته است.

نفت و گاز گچساران امسال درگروه اول مسابقات لیگ دسته دوم کشور با تیم های سپیدرود رشت،شهدای رزکان کرج،پیام توس خراسان،چوکا تالش،شهیداورکی اسلام شهر،شهردار ماهشهر،شهرداری بندرعباس،شهدای بابلسر،نیروی زمینی تهران،آبی پوشان امید کوشا تهران،شهرداری بم، بعثت کرمانشاه و ایرانجوان بوشهر هم گروه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha