امام جمعه پاوه: مردم و روحانیون اهل سنت کرمانشاه در خدمت انقلاب هستند

کرمانشاه ـ ایرنا ـ امام جمعه پاوه گفت: در حالی که چهل و چهارمین بهمن پیروزی انقلاب اسلامی را سپری می‌کنیم همواره مردم و روحانیون اهل سنت استان کرمانشاه با همراهی، هماهنگی و دلسوزی در خدمت انقلاب، نظام و رهبری هستیم.

به گزارش ایرنا، ماموستا مُلا «قادر قادری» روز دوشنبه به همراه تعدادی از ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در دیدار با استاندار کرمانشاه، افزود: افراد حاضر نمونه ای از ۵۰۰ نفر علمای اهل سنت کرمانشاه هستند که با هدف تبریک مسوولیت جدید جنابعالی به دیدارتان آمده اند و همه امیدواریم حضور جنابعالی در استان منشاء خیر باشد.

وی تصریح کرد: در مناطقی که ما زندگی می کنیم، مشکلات زیادی وجود دارد که امیدواریم با هماهنگی مسوولان محلی، آن مشکلات منعکس و برطرف شود.

امام جمعه پاوه ادامه داد: ما در انتخابات ریاست جمهوری در کنار جناب مستطاب آقای دکتر رئیسی بوده ایم؛ توقع ما این است که به خواست مردم شریف استان و منطقه اورامانات توجه ویژه ای داشته باشید.

ماموستا قادری اضافه کرد: روحانیون اهل سنت استان از نظر کاری ، زیر نظر آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه هستند و ایشان فردی متدین، تقریبی و نسبت به علماء اهل سنت شخصیتی متواضع و مهربان است؛ امیدواریم جنابعالی هم در این خط حرکت کنید.

وی در پایان به بحران ناشی از بارش برف در منطقه اورامانات اشاره کرد و گفت : مسئولان اورامانات در حادثه برف و یخبندان اخیر، در حدّ توان به وظیفه خود عمل کرده اند، اما امکانات ضعیف است و انتظار پشتیبانی بیشتری داریم.

در این دیدار که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه، روانسر، دولت آباد کرمانشاه، نودشه، نوسود، باینگان و بانه‌وره نیز حضور داشتند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت دارد که حدود ۳۰۰ هزار نفر از آن را اهل تسنن تشکیل می دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha