صدرنشین لیگ برتر قایقرانی روئینگ مشخص شد

تهران- ایرنا- با برگزاری مرحله اول و دوم لیگ برتر قایقرانی روئینگ، باشگاه دانشگاه آزاد صدرنشین نیم‌فصل نخست شد.

به گزارش ایرنا، در ادامه مرحله دوم لیگ برتر قایقرانی روئینگ، پاروزنان در مسافت ۲۵۰ متر در سه ماده به رقابت پرداختند. در لیگ روئینگ مردان تیم‌های منشور سبز جنوب، بندر گناوه، شهرداری ارومیه، دانشگاه آزاد و تکرو به رقابت پرداختند.

مسابقات روئینگ در مواد روئینگ تک‌نفره ۲۵۰ متر سبک و سنگین‌وزن، روئینگ تک‌نفره ۵۰۰ متر سبک و سنگین‌وزن، روئینگ دونفره ۵۰۰ متر و امدادی ۴ در ۲۵۰ متر برگزار ‌شد.

در ادامه مرحله دوم مسابقات، رقابت‌های مسافت ۲۵۰ متر برگزار شد.

در مسابقه روئینگ تک‌نفره سنگین‌وزن ۲۵۰ متر عقیل حبیبیان از شهرداری ارومیه با زمان ۵۰.۷۶ ثانیه، آراد سلیمان‌پور از تِکرو با زمان ۵۱.۵۴ ثانیه و محمود پیلتن از بندر گناوه با زمان ۵۲.۷۳ ثانیه اول تا سوم شدند.

در مسابقه روئینگ تکنفره سبک‌وزن ۲۵۰ متر امیررضا عبدالی از دانشگاه آزاد با زمان ۵۰.۶۶ ثانیه، مهدی محمدنژاد از تِکرو با زمان ۵۳.۳۷ ثانیه و مهدی قپانوری از بندر گناوه با زمان ۵۴.۳۱ ثانیه اول تا سوم شدند.

صدرنشین لیگ برتر قایقرانی روئینگ مشخص شد

در مسابقه روئینگ امدادی ۲۵۰ متر تیم دانشگاه آزاد با ترکیب امیرحسین محمودپور، حمیدرضا رضوانی، سیاوش سعیدی و امیررضا عبدالی با زمان ۳:۱۸.۷۵۰ دقیقه، تیم تکرو با ترکیب میلاد اله‌وردیان، بهمن نصیری، آروین دیانتی و مهدی محمدنژاد با زمان ۳:۲۵.۲۵۰ دقیقه و تیم بندر گناوه با ترکیب مهدی قپانوری، ابوالفضل سطوتی، حامد خدری و شیرزاد قادری با زمان ۳:۲۹.۰۴۰ دقیقه اول تا سوم شدند.

در پایان مرحله اول و دوم دانشگاه آزاد با ۹۱ امتیاز قهرمان نیم‌فصل اول لیگ برتر روئینگ مردان شد، تِکرو با ۷۴ امتیاز در رده دوم ایستاد و بندر گناوه با ۵۷ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

همچنین  لیگ برتر اسلالوم مردان ۱۴۰۰ در مرحله اول و دوم در دو نوبت صبح و عصر امروز ۴ بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.

باشگاه‌های مهرپویان شهرکرد، نوین البرز، آوا شهرکرد و استخر صدف منجیل در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.

قایقرانان اسلالوم در مواد کایاک تک‌نفره، کانوی تک‌نفره، مسابقه امدادی و رقابت اسپرینت اسلالوم رقابت کردند.

در ادامه مسابقات مرحله دوم، رقابت امدادی و اسپرینت اسلالوم برگزار شد.

صدرنشین لیگ برتر قایقرانی روئینگ مشخص شد

در مسابقه اسلالوم امدادی پرهام فتاحی و محمد حشمتیان از آوا شهرکرد با زمان ۲:۴۸.۴۳ دقیقه، بردیا پیروزنیا و علی پورمندآذری از نوین البرز ۲:۵۲.۵۰ دقیقه و فردین خلیلوند و امیرنظام مطلبی از مهرپویان شهرکرد با زمان ۳:۱۵.۰۰ دقیقه اول تا سوم شدند.

در مسابقه اسپرینت اسلالوم امیرمحمد فتاح‌پور و محمد مهدوی‌نیا از آوا شهرکرد با زمان ۴۶.۲۰ ثانیه، عرفان آقایی و مهدی نظریاز استخر صدف منجیل با زمان ۵۰.۹۹ ثانیه و آریا خسروی و حسین حاتمی با زمان ۵۳.۴۲ ثانیه اول تا سوم شدند.

در پایان مرحله اول و دوم رقابت‌ها باشگاه آوا شهرکرد با ۸۴ امتیاز صدرنشین شد، نوین البرز با ۵۸ امتیاز در رده دوم ایستاد و استخر صدف منجیل با ۵۲ امتیاز جایگاه سوم را به دست آورد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha