۲۰۰ دانش آموز نخبه خراسان جنوبی توسط بنیاد احسان حمایت شدند

تهران - ایرنا - مسوول قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان اعلام کرد: در سفر کاروان عدالت آموزشی این بنیاد به استان خراسان جنوبی، حمایت تحصیلی از ۲۰۰ دانش آموز نخبه، تفاهم تجهیز ۱۰ کلاس آموزش از راه دور و اختصاص بیش از ۴ هزار کتاب کمک آموزشی انجام شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از بنیاد احسان ستاد اجرایی امام (ره) حمید سلیمی با بیان اینکه، کاروان عدالت آموزشی بنیاد احسان در ادامه سفر های خود به مناطق کم برخوردار به استان خراسان جنوبی رسید، تصریح کرد: کاوران عدالت آموزشی بنیاد احسان با هدف عدالت آموزشی وارد خراسان جنوبی شد و ضمن افتتاح مدرسه تولید در این استان دیگر اقدامات حمایتی را در چهار مرحله آغاز کرد.

وی افزود: در مرحله نخست و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی دانش آموزان بازمانده از تحصیل در قالب طرح آبا با حمایت بنیاد احسان به تحصیل برگشتند و همچنین تفاهم نامه تجهیز ۱۰ کلاس در مناطق کم برخوردار نیز به امضا رسید.

سلیمی در خصوص طرح حمایت از دانش آموزان نخبه نیز بیان کرد: با همکاری گروه های جهادی و مردمی و آموزش و پرورش خراسان جنوبی ۲۰۰ دانش آموز دوازدهمی نخبه محروم شناسایی و تحت حمایت تحصیلی بنیاد احسان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در طرح احسان دانش همچنین تعداد ۴ هزار کتاب کمک آموزشی با همکاری گروه‌ها و معلمان جهادی در مناطق کم برخوردار توزیع شد.
سلیمی تاکید کرد: کاروان عدالت آموزشی در اقدامات حمایتی خود از دانش آموزان سراسر کشور، با طرح های مختلف کمک آموزشی و تاسیس و تجهیز مدارس ادامه خواهد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha