بیگی‌نژاد: دولت سیزدهم با اتخاذ دیپلماسی فعال انرژی موجب جهش درآمدهای نفتی کشور شد

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اتخاذ رویکرد دیپلماسی فعال انرژی از سوی دولت موجب افزایش مشتری‌های نفتی ایران و جهش درآمدهای نفتی کشور شده است.

هادی بیگی نژاد در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنابا اشاره به جهش درآمدهای نفتی در دولت یازدهم گفت: دولت سیزدهم اراده‌ای قوی‌ برای فروش نفت دارد، تا بتواند بخشی از مشکلات معیشتی مردم را حل کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت سیزدهم در ابتدای کار است و دولت های خارجی در سطح منطقه و جهان به دولت سیزدهم اعتماد بیشتری دارند، زیرا می‌دانند این دولت حداقل ۴ تا ۸ سال بر سر کار است لذا می‌توانند سیاست ثابتی را در خرید نفت داشته و قراردادهای بلند مدتی را با آن منعقد کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به افزایش مشتری‌های نفت ایران در منطقه و جهان، گفت: اتخاذ رویکرد دیپلماسی فعال انرژی از سوی دولت موجب افزایش مشتری‌های نفتی ایران و جهش درآمدهای نفتی کشور شده است.

بیگی نژاد اظهار داشت: در بودجه ۱۴۰۱ میزان فروش نفت حداقل میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در نظر گرفته شده است اما دولت برای فروش بیشتر نفت نیز برنامه‌ریزی کرده است.

وی یادآور شد: با اقدامات دولت منابع حاصل از فروش نفت به کشور باز می گردد که این منابع به اجرای پروژه‌های عمرانی زیرساختی و حل مشکلات معیشتی مردم اختصاص خواهد یافت.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha