۳۵۱۱ مترمربع زمین برای ساخت مرکز توانبخشی جانبازان کاشان اختصاص یافت

کاشان - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: سه هزار و ۵۱۱ مترمربع زمین برای ساخت مرکز درمانی و توانبخشی جانبازان قطع نخاعی این شهرستان اختصاص یافت.

مجتبی آراسته روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این اقدام با توجه به درخواست بنیاد شهید و امورایثارگران پس از پیگیری‌های اداره راه و شهرسازی کاشان و اداره کل اصفهان به این بنیاد واگذار شد.

وی افزود: این قطعه زمین در بخش چهار کاشان واقع در بلوار قطب راوندی پلاک ۴۲۵۲ فرعی از یک اصلی با قیمت منطقه‌بندی برای توان‌بخشی و سلامت خانواده‌های شهیدان، جانبازان و ایثارگران تحویل بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است.

شهرستان کاشان سه هزار و ۹۳۴ جانباز، ۱۹۶ آزاده و یک هزار و ۷۴۲ شهید برای دفاع از اسلام تقدیم انقلاب کرده و دارای ۷۸ شهید جاویدالاثر و ۷۴ شهید مدافع حرم است.

کاشان به عنوان نخستین تمدن یکجانشینی و شهرنشینی به قدمت محوطه باستانی سیلک با پیشینه‌ بیش از هفت هزار سال با مساحت چهار هزار و ۳۹۲ کیلومتر مترمربع و جمعیت ۳۶۴ هزار و ۴۸۲ نفر بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵، پرجمعیت‌ترین شهرستان اصفهان پس از مرکز این استان و بیست و هشتمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha