۴ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84624934
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در استان بوشهر افزایشی شد

بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روند تدریجی افزایش دما در این استان آغاز شده و تا روز پنجشنبه تداوم دارد که پیش بینی می‌شود هوای استان در این مدت ۲ تا ۴ درجه بیشتر شود.

محمدرضا انصاری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از روز جمعه به طور مجدد دمای هوا در استان بوشهر روند کاهشی به خود می‌گیرد.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرهای جم، برازجان و دیلم به ترتیب دمای هوا ۲.۴، ۶.۱ و ۶.۴ درجه سانتیگراد را در استان بوشهر تجربه کردند.

انصاری ادامه داد: در این مدت دمای هوا شهرهای دیر، عسلویه و برازجان به ترتیب ۲۱.۵، ۲۰.۲ و ۱۸.۹ درجه سانتیگراد گزارش شد.

وی افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده جوی آرام برای بیشتر نقاط استان بوشهر در سه روز آینده است‌.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت:  همچنین پیش بینی شده فردا به دلیل شدت گرفتن سرعت بادهای شمال غربی نواحی جنوبی خلیج فارس مواج و متلاطم شود.

وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی از نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش بینی شده است.

انصاری ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و از فردا روی دریا تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.

وی عنوان کرد: در این مدت ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی تا ۱۲۰ و فردا در سواحلی جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha