شکست بانوی تنیس‌باز در رقابت‌های ۲ نفره گراند اسلم استرالیا

تهران- ایرنا- بانوی تنیس‌باز ۱۷ ساله ایران در رقابت های دونفره گرانداسلم استرالیا نتیجه را به حریفانی از آمریکا و لهستان واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، «مشکات الزهرا صفی»  نخستین تنیس‌باز ایرانی که در رقابت‌های گراند اسلم استرالیا راه یافته است در ششمین روز این بازی‌ها همراه «ناهیا بریکوچیا» بازیکن فرانسوی به مصاف تیم ۲ نفره  کلروی از آمریکا و دیانا شنایدر از روسیه رفتند که در دور نخست با نتیجه ۲-۶ و در دور دوم با نتیجه ۱-۶ مغلوب شدند.

دختر تنیسور ایرانی پیشتر در نخستین دیدار خود در رقابت‌های معتبر گرند اسلم استرالیا در بخش جوانان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر از سد نماینده میزبان عبور کند.

وی در دور نخست با نتیجه ۴ -۶ مقابل «آنجا نایار» از استرالیا به پیروزی دست یافت و این دیدار در  دور دوم با نتیجه ۳ - ۶ به سود ایران به پایان رسید.

نخستین گرند اسلم سال نو میلادی ۲۹ دی با حضور برترین‌های دنیای تنیس در استرالیا آغاز شد و صفی فردا ( سه‌شنبه) در رقابت‌های انفرادی به مصاف «سوفیا کاستولاس» بلژیکی و نفر ۱۶ رنکینگ جوانان می‌رود.

صفی پس از کسب چند عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی در تورهای جهانی تنیس، با رسیدن به جایگاه ۷۴ دنیا در جوانان به عنوان نخستین جوان ایرانی پا به مسابقات معتبر گرند اسلم گذاشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha