۲۲۳ میلیارد ریال تسهیلات دامدار کارت در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

شهرکرد- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری از پرداخت ۲۲۳ میلیارد ریال تسهیلات دامدارکارت در این استان خبر داد و گفت: تسهیلات اختصاصی به استان ۱۱۷ درصد جذب شد.

هوشنگ طاهری میرقائد روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت از تولیدکنندگان و در ادامه حمایت بانک کشاورزی استان از تولیدکنندگان و دامداران سنتی و عشایر، در کمتر از ۲ هفته از زمان شروع پرداخت، تسهیلات دامدار کارت تسهیلات اختصاصی به این استان ۱۱۷ درصد جذب شد و این استان موفق به کسب رتبه دوم کشوری در پرداخت تسهیلات دامدار کارت  شد.
طاهری اعتبار مرحله اول تسهیلات دامدار کارت به استان را ۱۹۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این مدت با برقراری شیفت بعد از وقت اداری و جمعه به ارائه خدمات و تشکیل پرونده معرفی شدگان پرداخته شد.
مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: تسهیلاتی که در این طرح به دامداران پرداخت می‌شود با نرخ ۱۱ درصد و بازپرداخت حداکثر یک ساله است و دامداران می‌توانند در قالب دامدار کارت نهاده‌های خام دامی از فروشگاه‌های مورد تایید سازمان جهادکشاورزی خریداری کنند.

به گزارش ایرنا، هم‌اکنون ۲ میلیون و ۱۸۶ هزار واحد دامی شامل ۲ میلیون واحد دامی سبک و ۱۸۶ هزار واحد دامی سنگین در استان وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha