افزون‌بر ۷۶ هزار سیستان و بلوچستانی در طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی کردند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ۷۶ هزار و ۷۲۳ نفر از شهروندان این استان از ۲۸ مهرماه تاکنون در طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی کردند.

عطاء اله اکبری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی تا ۲۰ بهمن ماه امکان نام‌نویسی مردان مجرد ۲۳ تا ۴۴ سال و سایر واجد شرایط در تمامی شهرهای استان بجز زاهدان از طریق سامانه نهضت ملی مسکن به آدرس اینترنتی ( saman.mrud.ir ) وجود دارد.

وی ادامه داد: همچنین امکان استفاده متقاضیان واجد شرایط دارای زمین (خود مالک) برای برخورداری از تسهیلات قانون نهضت ملی مسکن در شهر زاهدان ۳۵۰میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومان در دیگر شهرهای استان نیز فراهم است.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: با توجه به استقبال خوب شهروندان استان و تعداد ثبت نام متقاضیان طرح یادشده، تامین زمین در اولویت کاری این اداره‌کل قرار گرفت بطوری که با پیگیری‌های صورت گرفته تا ۲ سال نخست اجرای طرح مشکل زمین در استان وجود ندارد.
 وی با اشاره به مزیت‌های اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سیستان و بلوچستان ادامه داد: این طرح علاوه بر رونق اشتغال و مهار نرخ بیکاری موجبات بهبود وضعیت اقتصادی در استان بویژه در حوزه صنعت ساختمان‌سازی را فراهم می‌سازد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha