پایان کار محکوم تحت تعقیب و متواری با تلاش پلیس هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری محکوم متواری طی یک عملیات منسجم و پلیسی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار غلامرضا جعفری روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای دستگیری محکومان تحت تعقیب و متواری و در اجرای دستور صادره از شعبه دوم اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس مبنی بر جلب و دستگیری محکوم متواری به اتهام تجاوز به عنف، سرقت منزل، نزاع و درگیری، ضرب و جرح عمدی با اسلحه و نگهداری اسلحه غیر مجاز با توجه به اهمیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد نامبرده دارای سوابق تجاوز به عنف، قتل، سرقت منزل، نزاع و درگیری و محکوم به پرداخت دیه بود و از سال ۹۴ تاکنون متواری شده بود.

 فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: با انجام اقدامات گسترده فنی، اطلاعاتی و پلیسی و با همکاری اداره اطلاعات جنایی پس از اطمینان از حضور محکوم علیه در منزلی در یکی از محلات شهرستان بندرعباس، اکیپی از مأموران مجرب اداره عملیات ویژه به آدرس فوق اعزام شدند.

سردار جعفری بیان داشت: مأموران پس از محاصره محل اختفاء متهم و رعایت حقوق شهروندی، وی را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند که پس از تکمیل پرونده نامبرده به دادسرا اعزام و با توجه به محکومیت قطعی صادره توسط شعبه اجرای احکام روانه زندان بندرعباس شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha