نیکوکار گنبدی ۳۷ زندانی بدهکار گلستان و خراسان رضوی را آزاد کرد

گنبدکاووس- ایرنا - محمد شهرکی نیکوکار گنبدکاووس به‌ مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام مادر، زمینه آزادی ۳۷ زندانی بدهکار و جرائم غیرعمد استان‌های گلستان و خراسان رضوی را با جلب رضایت شاکیان فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این نیکوکار گنبدی که ریاست شعبه ۱۱ صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس را نیز برعهده دارد، روز دوشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: از این تعداد زندانی آزاد شده ۱۵ نفر شامل ۶ زن و ۹ مرد از استان خراسان رضوی و ۲۲ نفر مرد از استان گلستان بودند.

وی افزود: علاوه بر آزادی زندانیان، ۵۰ بسته سبد کالا بین خانواده زندانیان و ۳۵ کارت هدیه نیز بین مددجویان اداره زندان گنبدکاووس توزیع شد.

شهرکی که حاضر به اعلام مبلغ پرداختی برای فراهم کردن آزادی زندانیان نیست، از سال ۸۲ تاکنون و به مناسبت‌های مختلف از جمله اعیاد ملی و مذهبی، ماه مبارک رمضان، هفته قوه قضاییه، هفته وحدت و ولادت ائمه اطهار (ع)، زمینه آزادی ۶ هزار و ۷۰۰ زندانی جرائم مالی غیرعمد از زندان‌های گلستان و برخی استان‌های کشور و نیز رهایی ۲۸ محکوم به اعدام از چوبه دار را فراهم کرده است.

نیکوکار گنبدی ۳۷ زندانی بدهکار گلستان و خراسان رضوی را آزاد کرد

توزیع ۱۱۰ هزار سبد کالایی از شروع شیوع کرونا تاکنون بین نیازمندان و آسیب دیدگان این ویروس، کمک به خرید تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی، ارسال کمک‌ خیرخواهانه برای حادثه دیدگان سیل و زلزله در نقاط مختلف کشور، احداث خانه بهداشت و مدرسه سازی، راه‌اندازی بانک امانات پزشکی در ۳۱ استان، تهیه سالانه هزاران بسته نوشت افزار و توزیع آن بین دانش آموزان مناطق محروم در آستانه بازگشایی مدارس از دیگر اقدامات خیرخواهانه محمد شهرکی نیکوکار گنبدی و رییس مجمع خیرین استان گلستان است.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۷۵ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha