عضو حماس: آتش‌بسی با اشغالگران بدون امتیازگیری در کار نخواهد بود

تهران – ایرنا – «موسی ابو مرزوق» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز یکشنبه گفت: هیچ‌ آتش‌بسی با رژیم اشغالگر بدون دریافت امتیاز در کار نخواهد بود.

به گزارش ایرنا از تارنمای سما فلسطین، ابو مرزوق افزود: ملت فلسطین در وضعیت مقاومت مستمر در برابر پروژه صهیونیسم است و هیچ‌ آتش‌بسی با رژیم اشغالگر بدون دریافت امتیاز در کار نخواهد بود و هر گونه آتش‌بس با صهیونیست ها موقتی خواهد بود.

وی با بیان اینکه حماس بر تکمیل یک مبادله شرافتمندانه با توجه به شروط جنبش تأکید دارد، گفت که رژیم اشغالگر در تصمیم گیری برای پیشبرد توافق مبادله اسرا با مقاومت ناتوان است.

این عضو حماس اضافه کرد، ما با ملتمان و خانواده های اسرای مان عهد کردیم که اشغالگران مجبور خواهند شد تا قرارداد مبادله ای شرافتمندانه ای را امضاء کنند.

ابو مرزوق تأکید کرد که مقاومت بازسازی غزه و شکست محاصره غزه را عملی خواهد کرد و همه سناریوها در قبال تأخیر در بازسازی غزه از سوی اسرائیل موجود است.

وی افزود: اگر رژیم اشغالگر بر روی عامل زمان حساب باز کرده است، ما هیچ گونه تأخیری را نخواهیم پذیرفت.

عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین تاکید کرد که حماس گره زدن موضوع اسرا با هیچ موضوع دیگری را هر چقدر هم که مهم باشد نمی پذیرد.

پیش تر رییس بخش پژوهش های مرکز امور اسیران و آزادگان فلسطینی گفته بود که شمار اسیران فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی چهارهزار و ۶۰۰ نفر است.

همچنین ۵۴۶ اسیر فلسطینی با محکومیت حبس ابد در ۱۹ زندان‌ رژیم صهیونیستی در بند هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha