اختلاف چند ساله ۲ طایفه در ملایر با وساطت پلیس پایان یافت

همدان- ایرنا- فرماندهی انتطامی ملایر از پایان اختلافات چند ساله بین ۲ طایفه با وساطت پلیس و ریش سفیدان در این شهرستان خبر داد و گفت: پس از چندین جلسه با حضور بزرگان و معتمدین محلی به این اختلاف کهنه پایان داده شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ "احمد ساکی" اظهار داشت: در پی اختلافات خانوادگی منجر به درگیری‌های دسته جمعی چند ساله بین ۲ طایفه در این شهرستان، پرونده‌های قضایی متعددی در این زمینه تشکیل شده بود.

وی افزود: بر حسب وظیفه و بر اساس آموزه‌های دینی که صلح، بخشش و رضایت در اسلام مورد تاکید جدی قرار گرفته، پیگیری این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرماندهی انتظامی ملایر گفت: برای جلوگیری از هرگونه تنش و نزاع‌، نیروی انتظامی شهرستان پس از برگزاری چند جلسه با حضور  ریش سفیدان، معتمدین و متنفذین ضمن دعوت طرفین به خویشتنداری به این اختلاف کهنه پایان داده شد.

سرهنگ ساکی معتمدین و ریش سفیدان را سفیران صلح و سازش در بین مردم دانست و گفت: پلیس برای پیشگیری از جرایم نیازمند استفاده از این ظرفیت عظیم است.

فرماندهی انتظامی ملایر همچنین از کشف ۶۰ تُن شکر احتکار شده در این شهرستان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: در این زمینه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha