اعتبارات دولتی برای جبران خسارت‌های کشاورزان سیل زده توزیع می‌شود

تهران- ایرنا-سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس اعلام وزیر جهاد کشاورزی اعتبارات مصوب دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل‌های اخیر پس از ابلاغ در مناطق سیل زده توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در تشریح نشست امروز ( یکشنبه ۳ بهمن‌ماه ) کمیسیون متبوع خود با حضور وزیر جهاد کشاورزی، گفت: ساداتی‌نژاد با حضور در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس به سوالات و ابهامات نمایندگان به ویژه در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و محدودیت‌های اعمال شده در خصوص صادرات فلفل دلمه به کشور روسیه پاسخ‌هایی را ارائه کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: اساس گزارش‌های وزیر جهاد کشاورزی شرایط صادرات مجدد فلفل دلمه رو به بهبود است و محصولات ایرانی کیفیت بسیار بالاتری از محصولات کشورهای رقیب دارد، 

آزادی‌خواه اضافه کرد:سازمان حفظ نباتات در حال مدیریت استفاده از سموم مورد ابهام روس‌ها در جریان تولید محصولات گلخانه‌ای است تا این ابهام برطرف شود و صادرات فلفل دلمه ایرانی همانند گذشته به کشورهای منطقه صادر شود.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی درخواست کردند تا به کشاورزان خسارت دیده در سیل‌های اخیر در زمینه بازپرداخت تسهیلات دریافتی آنها کمک شود، عنوان کرد: بر اساس اعلام وزیر جهاد کشاورزی موضوع کمک به کشاورزان خسارت دیده در خصوص پرداخت تسهیلات در دولت در حال بررسی است و هیات دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل اعتبارات خوبی را مصوب کرده است.

آزادی خواه، ادامه داد: بر اساس اعلام وزیر جهادکشاورزی اعتبارات مصوب دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل‌های اخیر پس از ابلاغ سریعا در مناطق سیل زده توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha