برنامه ریزی مبتنی بر دانش راهگشای مشکلات اقتصادی است

ایلام- ایلام- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: برنامه ریزی مبتنی بر دانش راهگشای مسایل و مشکلات اقتصادی جامعه است.

به گزارش ایرنا، شهریار عباسی روز یکشنبه در دیدار با کارکنان معاونت اقتصادی استانداری ایلام اظهار داشت: با برنامه‌ریزی مبتنی بر دانش و خرد جمعی دانشمندان و نخبگان، می‌توان با استفاده از توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد و پایدار بر تنگناهای مالی غلبه کرد.

وی افزود: باتوجه به ظرفیت‌های کم‌نظیر استان ایلام در حوزه‌های مختلف مانند کشاورزی و دامپروری، نفت و گاز و پتروشیمی، گردشگری و توریسم طبیعی و مذهبی می‌توان با اقتصاد مبتنی بر دانایی، در راستای افزایش تولید ناخالص ملی و تقویت بنیه اقتصادی مردم گام برداشت. 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام تاکید کرد: از نظر اجرایی، به جدایی کار اجرایی از سیاسی بازی و تمرکز مطلق بر انجام صرف وظیفه کاری مطابق با اولویت‌ها و سیاست‌های کلان نظام معتقدم.

عباسی یادآور شد: برخوردهای اخلاق محور، تعامل سازنده با دستگاه‌ها، بخصوص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در دستور کارم قرار دارد.

وی اضافه کرد: از گزافه‌گویی، تولید و ارائه آمار کذب پرهیز می‌کنم و معتقد به مبارزه با فساد بوده و در این مسیر تعامل با دستگاه‌های نظارتی در اولویت است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: ترویج اخلاق و معنویت و حفظ کرامت انسان‌ها در اولویت کارم است و هیچ گروه یا قومی را بر گروه یا قوم دیگر ترجیح نخواهم داد.

عباسی اظهار داشت: در نگاه من ایثارگران و جان برکفان دفاع مقدس به خاطر کارنامه درخشان‌شان، عالمان و اندیشه ورزان و نخبگان به خاطر برنامه‌های راهگشایشان، احترام ویژه خواهند داشت.

وی افزود: به تصمیم‌گیری علمی و اجرایی بر اساس خرد جمعی معتقد بوده و به مدیریت برنامه‌ریزی شده و مسئولیت‌پذیر بدون تعصب و شتابزدگی اعتقاد دارم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: مطبوعات و اصحاب رسانه از نگاه من قبیله‌ روشنگری بوده و به نقش سازنده آنها ایمان دارم.

عباسی اظهار داشت: کالبدشکافی امور گذشته در دستور کار من نیست و بنای من همدلی و شروعی تازه با همگان است و مخالف نادیده گرفتن تصمیمات، سیاست‌ها و اقدامات گذشته هستم، اما معتقدم که در مسیرهای به خطا رفته باید اصلاح لازم صورت پذیرد.

وی افزود: به دلسوزی، مسوولیت‌پذیری، تخصص، جدیت، سلامت نفس و تقوای همه ایمان دارم، مگر در عمل غیر از این ثابت شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام یادآور شد: در مدیریت به علم محوری، برنامه محوری، اخلاق مداری و انضباط کاری اعتقاد دارم.

عباسی اظهار داشت: هیچ ذهنیتی از هیچ کس ندارم و همه مجموعه را دوست و یار خود می‌پندارم.

وی افزود: فرصت خدمت در نظام مقدس اسلامی مغتنم است و بر آن شکری واجب و هم اکنون، دست یاری به سوی همه فرهیختگان و نخبگان و همکاران مجموعه  که دل در گرو نظام و انقلاب دارند، دراز می‌کنم که مرا در این راه همراهی کنید.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha