قدردانی از حضور وزیر آموزش و پرورش در اجلاس عمومی آیسسکو در قاهره

تهران- ایرنا- مدیرکل سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام (آیسسکو)، در پیامی از حضور و سخنرانی وزیر آموزش و پرورش در چهاردهمین اجلاس عمومی آیسسکو در قاهره، تقدیر کرد.

به گزارش روز یکشنبه گروه علم و آموزش ایرنا، در بخشی از پیام سالم محمد المالک خطاب به وزیر آموزش و پرورش کشورمان آمده است: بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی عمیق خود را از حضور ارزشمند حضرتعالی در چهاردهمین اجلاس عمومی آیسسکو در قاهره، ابراز می دارم. همچنین از سخنرانی، دیدگاه ها و پیشنهادات ارزنده حضرتعالی که به غنای مباحثات این اجلاس افزود، تقدیر می کنم.

مدیرکل آیسسکو در ادامه پیام خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد: با عنایت خداوندمنّان، راهکارها، طرح ها و سازوکارهای ارائه شده در اجلاس مذکور، در خدمت آموزش، علوم، فرهنگ و ارتباطات در جهان اسلام قرار خواهد گرفت.

چهاردهمین اجلاس عمومی آیسسکو در روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه سال جاری در قاهره برگزار شد و یوسف نوری، ضمن حضور فعال در این رویداد مهم جهان اسلام، به سخنرانی در جمع وزرای آموزش و پرورش کشورهای اسلامی پرداخت.

نوری در بخشی از سخنرانی خود، به سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام، آیسسکو و کشورهای اسلامی عضو این سازمان، پیشنهاد «تدوین و اجرای سند الگوی توسعه فرهنگی و آموزشی اسلامی متکی بر تعالیم قرآن کریم و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص)» را ارائه کرد و آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای همکاری کامل در زمینه تدوین چنین سندی اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha