حق بازنشستگان دریافت بهترین خدمات رفاهی است

تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد: در صندوق بازنشستگی فولاد با بهره مندی از مدیران انقلابی و متخصص مصمم به توانمندسازی اقتصادی شرکت‌ها برای سودآوری مطلوب و ارائه بهترین خدمات رفاهی به بازنشسته‌ها هستیم.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از صندوق بازنشستگی فولاد، «حسین عامریان» در سفر به  استان کرمان، با جمعی از بازنشستگان و اعضای کانون بازنشستگی کرمان دیدارکرد و اظهار داشت: در آغاز مسئولیتم وضعیت صندوق از لحاظ مالی و بودجه‌ای نابسامان بود و با تلاش های انجام شده، سعی شد در پرداخت حقوق بازنشستگان خللی ایجاد نشود.  

عامریان ادامه داد: این صندوق، دارایی‌های ارزشمندی دارد اما مدیریت مطلوبی در خصوص این دارایی‌ها در سالهای گذشته انجام نشده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: در این راستا،   فروش اموال، املاک مازاد و تبدیل دارایی‌های غیرمولد به مولد امری ضروری است به همین منظور  به شرکت‌ها در این خصوص تاکید ویژه شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینکه نخستین تغییرات مدیریتی در دوره جدید در معاونت فنی وشرکت مرآت کیش انجام شده، گفت: هدف از این تغییرات ایجاد تحول اساسی در ارائه خدمات  مطلوب به بازنشستگان بود. بر همین مبنا به شرکت مرآت کیش ماموریت داده ایم که تمام اقدامات خود را بر ارائه خدمات رفاهی با کیفیت  به بازنشستگان متمرکز کند.  

 وی یادآور شد: در این راستا  این صندوق برنامه  برگزاری تورهای زیارتی مشهد ویژه بازنشستگان را آغاز کرده  و  برنامه های متعدد دیگری  نیز در دستور کار قرار داده است.

 در این نشست، جمعی از بازنشستگان  صندوق فولاد کرمان مشکلات خود را در موضوعات مختلف نظیر حقوق، همسان‌سازی و بیمه درمان با مدیرعامل این صندوق در میان گذاشتند و معاونان و مدیران صندوق توضیحات لازم را ارائه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha