شکست خانگی ذوب‌آهن برابر نفت آبادان/آرپی‌جی زن برگ برنده منصوریان

تهران- ایرنا- شاگردان علیرضا منصوریان با شوت از راه دور طالب ریکانی ذوب‌آهن را در خانه خودش شکست دهد.

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال ذوب‌آهن از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با قضاوت محمدرضا تارخ به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که در پایان با نتیجه یک بر صفر از میهمان خود شکست خورد.

این در حالی بود که شاگردان مهدی تارتار و علیرضا منصوریان هر دو در دیدار قبلی خود در جام حذفی برابر پرسپولیس و خیبر خرم آباد حذف شده بودند تا برای جبران آن شکست با انگیزه بالایی پای به این دیدار بگذارند.

با این حال این شاگردان علیرضا منصوریان بودند که با گل دقیقه ۱۷ از راه دور طالب ریکانی توانستند دروازه میزبان را باز کنند و تا پایان از تک گل خود محافظت کنند تا سه امتیاز این دیدار حساس را بدست بیاورند و دست پر به آبادان بازگردند.

با برتری در این دیدار نفت آبادان با ۲۲ امتیاز در رده هشتم جدول جای گرفت. ذوب آهن نیز با ۱۸ امتیاز در رده یازدهم جای دارد.

ترکیب نفت آبادان:

فرزین گروسیان، محمد طیبی، رضا یزدان دوست، فاخر تهامی، محمود مطلق زاده، امید خالدی، امید حامدی فر، مهدی ممی زاده، محمدرضا غبیشاوی، طالب ریکانی، رضا جبیره.

ترکیب ذوب آهن:

حبیب فرعباسی، امیرحسین صدقی، سید محمد قریشی، پویا پورعلی، مسعود ابراهیم زاده، رضا خالقی فر، حسین ابراهیمی، میلاد جهانی، سجاد جعفری، امیر شبانی، محمد خدابنده لو.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha