جلب مشارکت های مردمی از اولویت‌های سازمان بهزیستی است

قزوین-ایرنا- رئیس سازمان بهزیستی با تاکید بر اینکه امورات مربوط به بهزیستی باید مردمی شود،گفت: پیشبرد این مهم از طریق تقویت استفاده از ظرفیت خیران و جلب مشارکت های مردمی از اولویت های این سازمان به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، علی محمد قادری روز یکشنبه در جلسه شورای اداری بهزیستی استان قزوین اظهار داشت: مردمی کردن امور یکی از اولویت های اصلی سازمان بهزیستی است و این سازمان به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت های اجتماعی خود است.

وی اظهار داشت: کمبود امکانات مادی و تجهیزاتی در سازمان بهزیستی بر کسی پوشیده نیست ولی اخلاق و روحیه بالای کارکنان این سازمان و مددکاران زیبایی های زیادی را به وجود می آورد.

زییس سازمان بهزیستی افزود: آسیب ها و مشکلات اجتماعی روز به روز در حال تغییر است ولی بسیاری از آنها شناسایی شده و باید سعی کنیم بهزیستی به عنوان یک سازمان جابک در حل این مسایل فعالانه و موفق عمل کند.

این مسوول گفت: با توجه به حجم بالای مخاطب این سازمان باید به بهترین شکل ممکن از شبکه های اجتماعی و مردمی برای خدمات رسانی به جامعه هدف استفاده کرد.

وی با اشاره به ظرفیت بالای خیران در کمک به جمعیت تحت پوشش بهزیستی، اظهار داشت: خوشبختانه مردم استان قزوین تجربه بسیار موفقی در زمینه نیکوکاری داشته و امیدواریم این تجربه های موفق روز به روز افزایش یابد.

قادری بر تقویت خدمات رسانی به جامعه هدف بهزیستی تاکید کرد و گفت: کسی که به سازمان بهزیستی مراجعه می کند و درخواستی دارد نباید بدون پاسخ مناسب از این سازمان بیرون برود و باید برخوردی در شان آن فرد اجرا شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha