نفت مسجد سلیمان با فکری هم می‌بازد؛ پیکان روی نوار موفقیت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در اولین دیدار خود با هدایت محمود فکری برابر پیکان تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بهنام محمدی شهر مسجد سلیمان با قضاوت رضا عادل به مصاف پیکان رفت که در پایان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب میهمانش شد.

این مسابقه اولین بازی محمد فکری پس از بازگشت به نفت و جدایی فراز کمالوند محسوب می‌شد.

نفت مسجد سلیمان که در مسابقات اخیرش یک بازنده مطلق بوده، دنبال این بود تا در این دیدار خانگی بتواند امتیاز بگیرد. از طرفی پیکان هم برای نزدیک شدن به صدر جدول دنبال سه امتیاز این مسابقه بود.

با این حال این شاگردان مجتبی حسینی بودند که بازی را هجومی آغاز کردند و در دقایق ۲۴ و ۲۶ در دو دقیقه توسط غلامرضا ثابت ایمانی و مجتبی حقدوست به گل رسیدند تا نیمه نخست با برتری تیم میهمان خاتمه بیابد.

در نیمه دوم اما شاگردان محمد فکری دنبال جبران نتیجه بودند و در دقیقه ۵۴ توانستند توسط امیر روستایی یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.

با این نتیجه نفت مسجد سلیمان با یازده امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی لیگ برتر ماند. تیم فوتبال پیکان هم با ۲۵ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفت.

ترکیب نفت مسجد سلیمان:

آریا صادقی، علیرضا دغاغله، مصطفی ناییج پور، میرهادی میرجوان، امیر روستایی، میثم نقی‌زاده، مجید عیدی، میلاد باقری، سینا خادم‌پور، مهرداد هدایتیان و هاتف نادری.

پیکان:

 فرهاد کرمانشاهی، امیرحسین رنگرز جدی، سامان فلاح، اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی، علیرضا کوشکی، ایمان اکبری، محمدعلی فرامرزی، محمدجواد آزاده، مجتبی حق‌دوست و غلام‌رضا ثابت ایمانی

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha