۶۰ قبضه کلت کمری غیرمجاز در "ماهیدشت" کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند توزیع سلاح و کشف ۶۰ قبضه اسلحه کلت کمری غیرمجاز در شهر "ماهیدشت" خبر داد.

 سردار «علی‌اکبر جاویدان» یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع پلیس کرمانشاه مبنی بر ورود یک محموله اسلحه غیرمجاز از کشورهای همسایه به داخل استان توسط اعضای یک باند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل تردد خودرو حامل سلاح های قاچاق در شهر "ماهیدشت" شده و در عملیاتی غافلگیرانه آن را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی از خودرو پژو ۴۰۵ توقیفی، ۶۰ قبضه کلت کمری غیرمجاز و ۱۱۶ تیغه خشاب که به شکل حرفه ای جاساز شده بود، کشف شد.

سردار جاویدان با اشاره به دستگیری یک نفر در این خصوص، از شناسایی دیگر اعضای این باند خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.

کشف پنج کیلوگرم شیشه و هروئین در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب گفت: ماموران پلیس شهرستان در عملیاتی ضمن کشف پنج کیلوگرم ماده مخدر شیشه و هروئین در این شهرستان، یک نفر را هم دستگیر کردند.

سرهنگ هوشنگ مبارکی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس اسلام آبادغرب از فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر در شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را از مخفیگاه متهم به عمل آوردند.

رئیس پلیس اسلام آباد غرب تصریح کرد: در این بازرسی ۵ کیلوگرم ماده مخدر شیشه و هروئین، یک قبضه اسلحه شکاری، حدود ۳۶۰ میلیون ریال وجه حاصل از فروش مواد مخدر، ۲ دستگاه ترازوی توزین و ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص، از معرفی خرده فروش دستگیر شده به مراجع قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha