بازار رمز ارزها سبزپوش شد

تهران- ایرنا- بررسی بازار رمزارزها نشان می‌دهد، برخلاف روز گذشته که همه ارزها با افت قیمت مواجه بودند، امروز بازار روند افزایشی دارد.  

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، نوسانات بازار رمزارزها همچنان ادامه دارد. در حالی که روز گذشته بازار به شدت با افت قیمت مواجه بود، امروز، بازار اندکی ثبات یافته و قیمت‌ها رشد کرده است. امروز همه ۱۰ ارز صدرنشین بازار رمز ارزها با افزایش قیمت مواجه شدند.

بر اساس رصد بازار رمز ارزها (coinmarketcap.com)، در ساعت ۱۵ امروز، نرخ بیت‌کوین با افزایش یک درصدی نسبت به روز گذشته به ۳۵ هزار و ۸۳۶ دلار معامله شد. این ارز قدیمی و تاثیرگذار بازار رمزارزها در هفته‌ای که گذشت کاهش قیمت ۱۷ درصدی را تجربه کرده بود.

بر اساس آخرین آمار، تعداد ارزهای دیجیتال جهان اکنون به ۱۷ هزار و ۵۲ رمز ارز رسیده است.  

اکنون سهم دامیننس (Dominance) بیت‌کوین به ۴۰.۸ درصد رسیده و تسلط اتریوم به این بازار نیز ۱۸.۱ درصد است. روند کاهشی قیمت ارزهای دیجیتال در هفته‌ای که گذشت، باعث شد ارزش این بازار اکنون از یک هزار و ۶۶۴ میلیارد دلار عبور کند.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز به ۶۷۸ میلیارد و ۵۷۰ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز به ۳۰۱ میلیارد و ۴۲۶ دلار رسیده است.

رشد قیمت بیت‌کوین و اتریوم

نرخ بیت‌کوین که روز گذشته به ۳۴ هزار دلار رسیده بود، امروز به قیمت ۳۵ هزار و ۳۸۶ دلار در بازار معامله شد. قیمت اتریوم نیز امروز به ۲ هزار و ۵۶۲ دلار رسیده است.

قیمت بیت‌کوین که حدود ۲ ماه قبل از مرز ۶۰ هزار دلار نیز عبور کرده بود، اکنون در کانال ۳۵ هزار دلاری معامله می‌شود. در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۳۸۵ دلار و ۶۶ سنت، سولانا (Solana)  ۱۰۳ دلار و ۷۰ سنت، کاردانو (Cardano) یک دلار و ۱۴ سنت، ریپل (XRP) ۶۲ سنت، ترا  (Terra)۶۸ دلار و ۱۱ سنت و پولکادات (Polkadot) با قیمت ۱۸ دلار و ۸۸ سنت معامله شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha