تصادف خونین در جاده یاسوج به اصفهان چهار کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت

یاسوج- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تصادف در جاده یاسوج به اصفهان چهار کشته و یک زخمی بر جا گذاشت.

جهانبخش وحدت نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخورد یک دستگاه خودروی نیسان با پراید منجر به این حادثه دردناک شد. 

وی افزود: این سانحه ظهر امروز حوالی روستای تلگاه در جاده یاسوج به اصفهان رخ داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: چهار نفر از سرنشینان در دم فوت کردند و یک نفر مصدوم توسط نیروهای امدادی هلال احمر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافت.

وحدت نژاد به مردم استان توصیه کرد که در حین رانندگی سرعت مطمئنه را مد نظر قرار دهند و از سفر های غیر ضرور بپرهیزند.

سوانح رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰تا ۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ رتبه سوم میزان مصدومان ناشی از حوادث رانندگی را بر حسب جمعیت داشته است.

این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح رانندگی است.

استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای ۹شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha