وزیرورزش: فدراسیون انجمن‌های ورزشی یک سازمان تربیت‌بدنی است

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان، فدراسیون انجمن‌های ورزشی را در قامت سازمان تربیت بدنی دانست و گفت: بر خود تکلیف می‌دانم که نگاه ویژه‌ای به این مجموعه بزرگ ورزشی داشته باشم.

به گزارش ایرنا، سیدحمیدسجادی روز یکشنبه با حضور در فدراسیون انجمن‌های ورزشی با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: این فدراسیون که لایه‌های مختلف همگانی، تفریحی، قهرمانی و حرفه‌ای، تشکیل شده است خود یک سازمان تربیت بدنی است و قدر این فدراسیون تاثیرگذار در ورزش ایران را به خوبی می‌دانم.

وی افزود: در این فدراسیون توسعه پایدار را شاهد هستیم، رشد و تعمیم فنی در انجمن‌ها و رشته‌های زیر پوشش، کثرت و عظمت کار را مشخص می‌کند و تکلیف می‌دانم که نگاه ویژه‌ای به این مجموعه بزرگ ورزش کشور داشته باشم.

وزیر ورزش و جوانان با رییسان انجمن‌ها گفت و گو کرد و شرایط رشته‌های زیر پوشش را  بررسی و تاکید کرد به رشته های المپیکی بخصوص بیس بال و سافت بال، راگبی و کریکت توجه ویژه‌ای شود و حتی وعده داد که بزودی یک زمین اختصاصی برای این سه رشته مذکور در نظر گرفته شود.

رییس فدراسیون انجمن‌های ورزشی هم گفت: سجادی یک قهرمان ملی و  مدیری دلسوز  است که درد ورزش را می‌داند و این باعث افتخار ما است.

محمد علیپور می‌گوید: فدراسیون انجمن‌های ورزشی ۱۱ سال پیش توسط وزیر ورزش کنونی تاسیس شد و  بیش از ۲ دهه ۲۰ انجمن، ۷۰ رشته ورزشی و ۲ هزار ۵۰۰ هیات و کمیته را مدیریت می‌کنیم که از این تعداد پنج رشته در المپیک و در مجموع ۱۱ رشته در بازی‌های آسیایی حضور دارند. در این مدت ۶۰۰ مدال رنگارنگ در آوردگاه‌های بین‌المللی کسب کردیم و دارای ۲۵ کرسی بین المللی هستیم.

وی ادامه داد: از طرفی به طور مداوم در حال برگزاری مسابقات کشوری و سراسری و اعزام‌های برون مرزی هستیم و همه اینها بخاطر دور اندیشی وزیر ورزش و تشکیل این مجموعه بزرگ ورزش کشور بود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha