لیست پایان کار نیست آغاز خدمت در سنگر دیگری است

تهران-ایرنا-سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: داوطلبان جبهه انقلاب که کنار ما بودند اما در لیست نهایی نبودند را فراموش نمی‌کنیم و معتقدیم در لیست نرفتن پایان کار نیست بلکه آغاز خدمت در سنگر دیگری است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، امیرابراهیم رسولی درباره برگزاری نشست هم‌اندیشی ائتلاف و اعضای شورای شهر تهران با کاندیداها و منتخبانی که در فهرست نهایی ائتلاف در شورا قرار نگرفته بودند، گفت: در فرآیند طی‌شده توسط شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست نهایی شورای شهر تهران، ۲۱ نفر از میان ۸۴ نفر انتخاب شدند و ۶۳ نفر -که اغلب تحصیلکردگان و متخصصین حوزه شهری بودند- از قرار گرفتن در لیست باز ماندند. همان مقطع انتخابات هم بهره‌گیری از این ظرفیت خوب برای پیشبرد امور مورد تأکید اعضای شورای ائتلاف بود و الحمدلله ارتباط موثر با این عزیزان انجام شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب یادآور شد: علیرضا زاکانی شهردار تهران در این نشست توضیحاتی درباره حجم انبوه و گسترده کارها و مسائلی که شهرداری تهران با آن مواجه است ارائه کرد.

رسولی ادامه داد: شهردار تهران در صحبت‌های خود، همفکری و کمک از جانب فرهیختگان و چهره‌های آشنا با مسائل شهری را به‌عنوان یک نیاز قطعی برای مجموعه شهرداری و مدیریت شهری توصیف کرد و تجارب مدیریتی مهمانان نشست را جزو ظرفیت‌هایی دانست که حتماً باید از آن برای تسریع و تسهیل تحقق اهداف شهرداری استفاده شود.

وی در ادامه به سخنرانی رییس شورای ائتلاف اشاره کرد و افزود: غلامعلی حدادعادل در ابتدای سخنان خود علت تشکیل این جلسه را استفاده از توان جمع حاضر برای کمک به اداره شهر و دادن ایده به مدیران شهری برشمرد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: حدادعادل با اشاره به تجارب کاری خود گفت مسئولان وقتی سمت می‌گیرند درگیر حوزه اجرا می‌شوند، به همین دلیل حضور افراد باتجربه و خوش‌فکر کنار مسئولان، کمک بزرگی به آنها برای تحقق اهدافشان و عدم انحراف از مسیر اصلی می‌شود.

رسولی خاطرنشان کرد: در ادامه این نشست، تعداد زیادی از داوطلبان جبهه انقلاب که در لیست قرار نگرفتند اما در فرآیند بودند به بیان نظرات و بعضا انتقادات خود پرداخته و علاوه بر بیان راهکارهایی برای برقراری ارتباط بهتر میان خود و مدیران شهری فعلی، از برگزارکنندگان به دلیل توجه به نظراتشان تشکر کرده و خواستار تداوم اینگونه جلسات شدند.

وی گفت: این نشست صمیمی حدود ۳ ساعت طول کشید و بسیاری از داوطلبان، اکثریت اعضای شورای شهر تهران، لطف الله فروزنده معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری حضور داشتند و پس از پایان جلسه نیز گفتگوهایی میان مهمانان با اعضای شورای شهر شکل گرفت.

سخنگوی شورای ائتلاف تاکید کرد: شورای ائتلاف، داوطلبان جبهه انقلاب که در فرآیند کنار ما بودند اما  به دلیل محدودیت کمیتی در لیست نهایی نبودند را فراموش نمی‌کند و معتقدیم در لیست نرفتن پایان کار نیست بلکه آغاز خدمت در سنگر دیگری است. ائتلاف مانند برخی، کارکرد شب انتخاباتی ندارد تا در پایان انتخابات همه‌چیز را تمام‌شده بداند بلکه مسیر خود را با برنامه و هدفمند دنبال می‌کند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha