عامل هتک حرمت به تندیس امام خمینی (ره) در اردستان دستگیر شد

کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: عامل اهانت به تندیس امام خمینی (ره) و خسارت به اموال عمومی در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا تاملی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه صبح روز گذشته بر پایه گزارش واصله، اهانت و تخریب تندیس امام خمینی (ره) در میدان اصلی شهر اردستان و مخدوش کردن تعدادی از تابلوهای خیابان اصلی صوت گرفت، افزود: در این راستا مراجع انتظامی در نخستین فرصت تحقیق‌های خود را در خصوص موضوع شروع کردند که با تلاش و پیگیری‌های انجام شده، در کوتاهترین زمان ممکن متهم شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد و با قرار مشخص در اختیار زندان نایین قرار گرفت.

وی ادامه داد: تحقیق‌ها روی ابعاد پرونده ادامه دارد و تفهیم اتهام‌های لازم صورت گرفته است و بزودی فرایند رسیدگی قضایی به موضوع دنبال خواهد شد.

به گفته وی، متهم دارای سابقه مصرف مواد مخدر بوده است و هم‌اکنون امکان گمانه‌زنی خاصی را نمی‌توان درباره انگیزه و دلیل این رفتارها از فرد مورد نظر داشت.

شهرستان اردستان با افزون بر ۴۳ هزار نفر جمعیت و تقدیم ۳۲۰ شهید، نزدیک به ۵۵۰ جانباز و ۴۴ آزاده به اسلام و انقلاب در شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha