تاکید هلال احمر ایران بر افزایش همکاری‌های مشترک با عتبه مقدس علوی

تهران - ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با تولیت عتبه مقدس علوی، بر افزایش همکاری‌های مشترک برای خدمت رسانی به زائران تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا از جمعیت هلال احمر، شامگاه شنبه حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت و پیرحسین کولیوند،با عیسی خرسان تولیت عتبه مقدس علوی در نجف اشرف دیدار کردند.

کولیوند در این دیدار با قدردانی از همکاری، مشارکت و حمایت تولیت عتبه مقدس علوی برای راه اندازی بیمارستان امام علی(ع)، بر استمرار و افزایش همکاری‌های مشترک جمعیت هلال احمر و عتبه مقدس علوی برای خدمت‌رسانی به زائران تاکید کرد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر با افتتاح بیمارستان امام علی(ع) در مسیر خدمت به زوار حرمین شرفین در عراق گامی مهم بر می‌دارد.

در این دیدار دو طرف در خصوص راه‌اندازی بیمارستان امام علی(ع) و نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران، مجاوران و افرادی که در شهر نجف هستند، تبادل نظر کردند.

بنابراین گزارش، فاز اول این بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی روز دوشنبه با حضور مسئولان ارشد ایرانی و عراقی در نجف اشرف افتتاح می‌شود.

در این دیدار سیدعلی مرعشی، رئیس مرکز پزشکی و نماینده تام الاختیار رئیس جمعیت در عراق و معاونان مرکز پزشکی، رئیس جمعیت هلال احمر را همراهی کردند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha