راه‌اندازی بیمارستان سیار سپاه برای کمک به سیل‌زدگان کرمان

تهران- ایرنا- بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاه با نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف مردم‌یاری و خدمت‌رسانی به سیل زدگان استان کرمان برپا شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سپاه نیوز؛ بیمارستان سیار، خدماتی، بهداشتی و درمانی نیروی زمینی سپاه با نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که کار خود را با ۶۴ تخت بستری فعال در منطقه زهکلوت در شهرستان رودبار جنوب استان کرمان آغاز کرده است در صورت نیاز و ضرورت تا ۱۲۸ تخت قابلیت افزایش ظرفیت فوری دارد.

سردار احمد اخوان فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بیمارستان سیار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه و در جهت کمک به ساکنان مناطق سیل‌زده کرمان برپا شده است، گفت: این بیمارستان به همت رزمندگان جهادگر بیمارستان حضرت فاطمه(س) نیروی زمینی با ۱۲۲ کادر تخصصی دایر گردیده و مشتمل بر بخش‌های گوناگون از جمله اورژانس، بستری خواهران و برادران، رادیولوژی، آزمایشگاه و درمانگاه‌های تخصصی اطفال، زنان، اورولوژی ارتوپدی و... است.

وی خاطرنشان کرد: همه خدمات ارائه شده در این بیمارستان کاملاً رایگان است و خدمت رسانی تا زمان ضرورت  ادامه خواهد داشت.

در مراسم افتتاح این بیمارستان، جمعی از فرماندهان رده‌های نیروی زمینی سپاه، سردار مارانی فرمانده قرارگاه مدینه منوره، تعدادی از مسئولان محلی و مردم منطقه زهکلوت حضور داشتند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha