دستگاه‌های گلستان امکانات خود را در اختیار ستاد سفر رییس جمهور قرار دهند

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به سفر هیات دولت در آینده نزدیک به استان از تمام دستگاه‌ها خواست امکانات خود را در اختیار ستاد سفر رییس جمهور به گلستان قرار دهند.

به گزارش ایرنا، علی‌محمد زنگانه روز شنبه در جلسه شورای اداری گلستان در تالار اجتماعات استانداری اظهارداشت: باید میزبانی شایسته ای داشته باشیم و همه دستگاه ها بهترین امکانات خود را در اختیار ستاد سفر ریاست جمهوری قرار دهند و برای خدمت به مردم شریف استان امکانات و ظرفیت های آبرومندانه خود را به عرصه بیاورند.

وی بیان کرد: در جلسه شورای اداری با حضور رییس جمهور سند راهبردی ۱۴۰۴ در کنار سند آمایش گلستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تلفیق این ۲ که می‌تواند خواسته های استان را تامین کند رونمایی خواهد شد که رویکرد ما را تا انتهای سال مشخص خواهد کرد.

استاندار گلستان ادامه داد: پروژه های اساسی استان برای تصویب در سفر رییس جمهور مورد تایید قرار گرفته است.

وی گفت که گلستان به طور کامل آماده میزبانی از  رییس جمهور و برخی از اعضای هیات دولت است.

استاندار گلستان همچنین از معاونان خود خواست جلسه مشترک با کمیته‌های ستاد سفر و مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در گلستان را برگزار کنند تا مهم‌ترین نیازهای استان مشخص شده و به تصویب برسد.

زنگانه همچنین از زحمات ستاد مدیریت بحران ، فرمانداران و دستگاه مرتبط که در جریان برف و طوفان اخیر به مردم خدمت رسانی کرده بودند تقدیر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha