انتشار آگهی های مناقصه و مزایده شرکت های صندوق بازنشستگی کشوری

تهران _ایرنا _ در راستای شفاف‌سازی حداکثری و جلوگیری از هرگونه معامله غیرشفاف در شرکت‌های زیرمجموعه، کلیه آگهی های مناقصه و مزایده هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری علاوه بر روزنامه مربوطه، در سایت صندوق نیز منتشر می شود.

به گزارش ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، با اجرای دستورالعمل مدیرعامل صندوق که در راستای ارتقای شفافیت در معاملات و تامین کالا و خدمات هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه صادر شده است، از ابتدای آذرماه جاری کلیه آگهی‌های مناقصه و مزایده شرکت‌ها و ستاد صندوق در بخش ویژه‌ای در سایت صندوق بازنشستگی کشوری (به آدرس: https://www.cspf.ir/news/auctions) بارگذاری می‌شود.

در آگهی‌های منتشرشده که در بخش «مناقصه و مزایده» در نوار بالایی سایت صندوق بازنشستگی کشوری در دسترس است؛ جزئیات کامل هر آگهی شامل نام هلدینگ، نام شرکت، نوع و موضوع فراخوان، نام و شماره و تاریخ روزنامه ناشر آگهی، به همراه لینک مربوطه و تصویر آگهی درج شده است و نتیجه مزایده/مناقصه نیز در بخش مربوط به هر آگهی درج خواهد شد.

با توجه به اجرای این دستورالعمل، کلیه فعالان و ذینفعان علاقه‌مند به شرکت در مناقصات و مزایده‌ها، می‌توانند ضمن مشارکت در موضوعات مربوط به خود، موارد تخطی از این دستورالعمل و معاملات انجام‌شده بدون طی این فرآیند را جهت پیگیری و اقدامات لازم به صندوق اطلاع دهند. به این منظور، پست الکترونیکی به آدرس‌های mosharekatmardomi@cspf.ir و info@cspf.ir برای اطلاع‌رسانی موارد مذکور اعلام می‌گردد.

 از زمان اجرای این دستورالعمل از ابتدای آذرماه جاری، بیش از ۱۲۰ آگهی مناقصه و مزایده مربوط به هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در سایت صندوق بازنشستگی کشوری درج شده است و به‌تدریج، این فهرست تکمیل و به‌روزرسانی خواهد شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha