امکان خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران در کتابخانه‌های عمومی کشور فراهم شد

تهران-ایرنا- همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ۳ تا ۱۰ بهمن ماه، یک دستگاه رایانه در تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور به خرید آنلاین کتاب و دنبال کردن اخبار نمایشگاه اختصاص می‌یابد.

به گزارش ایرنا از ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ۳ تا ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۰، بر اساس هماهنگی‌های انجام شده و با هدف فراهم کردن امکان حضور مردم مناطق کم‌برخوردار کشور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران، و با توجه به فراهم آمدن زیرساخت‌ها، یک دستگاه رایانه در تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور به جست‌وجو و خرید آنلاین کتاب و دنبال کردن اخبار نمایشگاه در وب سایت خانه کتاب و ادبیات ایران اختصاص می‌یابد.

در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران، برنامه‌ها و نشست‌های ترویجی و خلاقانه کتاب‌محور در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با هدف تحقق عدالت فرهنگی و تسهیل دسترسی به کتاب در شرایط همه گیری ویروس کرونا، با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به همت خانه کتاب ایران از سوم تا دهم بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

در این دوره از نمایشگاه بیش از ۲ هزار ناشر ثبت نام کرده‌اند.

در بخش خارجی نمایشگاه نیز، ناشرانی از ۱۵ کشور از جمله اسپانیا،‌ بحرین، عراق، کویت، لبنان اردن، سوریه و مصر قریب به ۲۰ هزار عنوان اثر ارائه می‌کنند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha