آغاز دور جدید آماده سازی کمانداران برای حضور در کاپ آسیا

تهران_ ایرنا _ کمانداران کامپوند و ریکرو سالم و معلول از امروز (شنبه) دور جدید تمرینات خود را زیرنظر کادر فنی این تیم در سایت تیراندازی با کمان آزادی آغاز کردند تا خود را برای حضور در رقابت های کاپ آسیا مهیا کنند.

به گزارش  ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم‌های ملی تیراندازی با کمان متشکل از ۲۶ کماندار زن و مرد در ۲ بخش ریکرو و کامپوند افراد سالم و معلول صبح امروز آغاز شد.

اردوی تیم جانبازان و معلولان از دوم تا دوازدهم و تیم ملی کامپوند از دوم تا سیزدهم و تیم ریکرو از سوم تا سیزدهم پیگیری خواهد شد.

گیسا بایبوردی، راحله فارسی، ویدا حلیمیان، کوثر خشنودی‌کیا، فائزه جعفریان، بیتا عاشق‌زاده، محمدصالح پالیزبان، حسام الدین کوثر، محمد معدن‌دار، امیر کاظم‌پور، مجید قیدی، حمزه نکویی، نیما محبوب و کیارش فرزان نفرات تیم کامپوند کشورمان هستند که با هدایت اسماعیل عبادی تمرینات خود را از سر گرفته اند.

مهتا عبداللهی، ارشک فاضل، محمد حسین گلشنی، رضا شبانی، نیما نادری وهادی دشن تیم ریکرو را تشکیل می دهند و قرار است باهدایت بهزاد پاکزاد از صبح فردا تمرینات خود را آغاز کنند.

همچنین مجید کهتری سرمربی تیم تیراندازی با کمان معلولان نیز هدایت تیم متشکل از علی سینا منشأزاده، رمضان بیابانی، مریم یاورپور، فرزانه عسگری، محمدرضا زندی و  غلامرضا رحیمی را به عهده دارد.

مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیا اسفند ماه سال جاری به همچون گذشته به میزبانی تایلند برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha