۲ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۸:۵۱
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84622057
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رئیس پلیس راه استان سمنان: چهار محور ارتباطی همچنان مسدود است

سمنان- ایرنا- چهار محور ارتباطی استان سمنان به دلیل بارش برف و کولاک مسدود است و یک محور بازگشایی شد و پیش‌بینی می‌شود تا ظهر تمام راه‌های استان بازگشایی شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: محور شاهرود- آزاد شهر که به دلیل برف و کولاک از روز گذشته مسدود بود ، هم‌اکنون بازگشایی شد.
سرهنگ تقی کبیری بیان کرد: دیگر محورهای مواصلاتی استان سمنان که به بارش برف، کولاک و یخبندان از دیروز یکم بهمن ماه مسدود شده بود ، هم اکنون مسدود است و تلاش می‌شود تا ظهر امروز تمام راه‌های استان سمنان بازگشایی شود.
به گزارش ایرنا، محورهای شهمیرزاد به کیاسر، چشمه علی دامغان به کیاسر، دیباج به گلوگاه، شاهرود به آزادشهر و شاهرود- توسکستان پنج محور مسدود استان از روز گذشته به دلیل بارش برف و کولاک و یخبندان تا اطلاع بعدی مسدود شده بود که اکنون مسیر شاهرود- آزادشهر بازگشایی شد.
رییس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه راه‌های دیگر نقاط استان با وجود بارش برف و باران مسدود نیست، گفت: رانندگان با احتیاط کامل و رعایت فاصله طولی در محورهای سمنان تردد کنند.
کبیری اضافه کرد: رانندگان وسایل نقلیه در هنگام تردد زنجیرچرخ، لباس گرم، سوخت کامل و مواد خوراکی فاسدنشدنی به همراه داشته باشند.
رییس پلیس راه استان سمنان گفت: بی‌توجهی رانندگان به جلو و واژگونی خودرو از عوامل مهم در سوانح رانندگی در جاده‌های سمنان است و هموطنان در هنگام تردد به نکات فنی و هشدارهای راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

براساس گزارش هواشناسی، ناپایداری‌ و بارندگی ها در نقاط مختلف استان سمنان با حضور سامانه جوی قوی پیش‌بینی و به منظور پرهیز از سفر اطلاع‌رسانی شده بود.
استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار هزار کیلومتر راه روستایی دارد.

 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha