۲ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۸:۳۷
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84622040
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده کرج - چالوس لغزنده است

کرج - ایرنا - کارشناس پلیس راه البرز اعلام کرد که با توجه به بارش برف سنگین ۲روز گذشته و کاهش شدید دما در جاده کرج - چالوس ، این محور گردشگری لغزنده است.

سروان مسعود خانجانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  این لغزندگی از محدوده نساء تا کندوان است که رانندگان باید با سرعت مطمئن حرکت کنند.

 وی اضافه کرد: با توجه به بارش ها، احتمال سقوط سنگ و بهمن در مسیر های کوهستانی به ویژه در جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست. 

خانجانی گفت که  در صورت ضرورت انجام سفر در جاده های کوهستانی البرز ، رانندگان  خودروهای خود را به لوازم ایمنی ، تجهیزات زمستانی، چراغ های مه شکن و زنجیر چرخ مجهز کنند.
وی خاطرنشان کرد : رانندگان با توجه به لغزندگی سطح جاده ها ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سبقت غیر مجاز و تغییر ناگهانی مسیر جدا خودداری کنند.

خانجانی گفت: رعایت فاصله طولی برای جلوگیری از تصادف و عدم تغییر مسیر ناگهانی در محدوه آزادراهی از مواردی است که  رانندگان باید مورد توجه قرار دهند.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد. 
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha