لرستان در هفته‌ای که گذشت

خرم‌آباد - ایرنا - سفر رییس بنیاد مسکن کشور، صعود خیبر خرم‌آباد به مرحله یک چهارم جام حذفی فوتبال، بارش برف سنگین و بسته شدن راه ارتباطی بیش از یکهزار روستا مهمترین اخبار هفته گذشته در لرستان بود.

مدیرکل جدید بنیاد مسکن لرستان منصوب شد

"پویا تابعی" در حکمی از طرف "اکبر نیکزاد" رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان مدیرکل این نهاد در لرستان منصوب و مراسم معارفه وی با حضور نیکزاد برگزار شد.

فرمانداران ۲ شهرستان در لرستان منصوب شدند

طبق احکام صادره از طرف فرهاد زیویار استاندار لرستان، «مسلم مرادی سرابی» و «اصغر قهرمانی» به ترتیب به سمت سرپرستی فرمانداری‌های سلسله و دلفان منصوب شدند.

بارش برف هفت میلیارد تومان به شبکه برق لرستان خسارت زد

بارش برف و یخبندان از هفته گذشته تاکنون هفت میلیارد تومان به تجهیزات برق رسانی استان خسارت وارد کرد.

راه ارتباطی یکهزار و ۲۶۶ روستای لرستان بر اثر بارش برف بسته شد

بارش برف سنگین راه ارتباطی یکهزارو ۲۶۶ روستا را در این استان قطع کرد، این بارش ها روز پنجشنبه گذشته موجب قطع ارتباط این تعداد روستا در شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد، کوهدشت، دلفان و الیگودرز شد.

صعود تیم خیبر خرم‌آباد به مرحله بعد جام حذفی فوتبال کشور

تیم خیبر خرم‌آباد در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، صنعت نفت آبادان را با پنج گل شکست داد و به مرحله یک چهارم صعود کرد.

۵۱۷ خودروی گرفتار در جاده‌های برفی لرستان امدادرسانی شدند

۵١٧ خودروی گرفتار شده در برف و کولاک طی هفته جاری در این استان امدادرسانی شدند.

از ابتدای هفته گذشته تمامی شهرستان های لرستان درگیر بارش برف و باران بوده و تمامی کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر در سطح استان بصورت ٢۴ ساعته مشغول خدمات رسانی به هموطنان به اشکال مختلف بودند.

هفت هزار تن برنج در لرستان توزیع شد

در حال حاضر نیز چهار هزار تن برنج و یک هزار تن شکر در انبارهای استان ذخیره شده است که به تدریج تا پایان سال توزیع می‌شود.

متوسط بارش‌های سال زراعی جاری در لرستان ۲۳۷ میلیمتر است

متوسط بارش‌های استان در سال زراعی جاری ۲۳۷ میلیمتر ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته حدود سه درصد افزایش داشته است.

بیش از ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار دُز واکسن کرونا در لرستان تزریق شد

سه میلیون و ۲۲۳ هزار و ۸۰۰ دُز واکسن کرونا تاکنون وارد استان و از این تعداد، ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۴۱۹ دُز تزریق شده است.

بازگشایی آزادراه خرم آباد - پل زال

به گزارش ایرنا محور خرم‌آباد-پل‌زال روز جمعه پس از یک هفته تلاش عوامل راهداری به طور کامل بازگشایی و تردد در آن برقرار شد، این مسیر ۲۴ دی ماه بر اثر بارش شدید باران و برف در چند نقطه دچار ریزش کوه، سیلاب و آبشستگی شده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha