استاندار کرمانشاه: همه دستگاه ها و نهادها برای مدیریت بحران در میدان بودند

کرمانشاه ـ ایرنا ـ استاندار کرمانشاه گفت: در پی بارش سنگین برف در چند روز گذشته، همه دستگاه و نهادها با تمام توان برای مدیریت بحران در میدان و پای کار بودند و باوجود مشکلات زیاد، کوتاهی صورت نگرفته است.

به گزارش ایرنا، «بهمن امیری‌مقدم» شامگاه جمعه در دیدار با امام جمعه پاوه، با بیان اینکه مشکلات زیاد و کارکرد دستگاه ها و تجهیرات بالا است، افزود: قبل از آغاز بارش به نهادهای خدمات رسان از جمله هلال احمر، برق، آب و فاضلاب و گاز آماده باش اعلام کرده بودیم.

وی ادامه داد: هنوز راه دسترسی به تعدادی از روستاهای منطقه مسدود است و تلاش این است تا کمترین زمان ممکن این راه‌ها بازگشایی شود.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: برای مدیریت بهتر شرایط پیش آمده، سه معاون استانداری کرمانشاه به مناطق مختلف استان اعزام و جلسات ستاد بحران را تشکیل و وضعیت را مدیریت کردند.

امیری مقدم اضافه کرد: جمعیت هلال احمر استان در انتقال بیماران و مواد غذایی با بالگرد و از طریق آمبولانس به مناطق محصور در برف و سخت گذر بسیار خوب عمل کرد.

وی با بیان اینکه مردم با صبر و بردباری و مشارکت در مدیریت بحران می توانند کمک کار مدیران باشند، گفت: مردم همکاری بسیار خوبی داشتند و در مقایسه با برخی از استان‌ها مشکلات خیلی کمتر بود.

استاندار کرمانشاه افزود: انتظار مردم از مسولان خدمات رسانی خوب و مطلوب است و شهرداری پاوه هم با همکاری مردم نسبت به برف روبی معابر شهری اقدام کند.

بهمن امیری مقدم ادامه تصریح کرد: حضور ماموستا قادری امام جمعه پاوه در میان مردم روستاهای محصور در برف در مناطق مرزی نوسود ، بازتاب بسیار خوبی داشت و مردم منطقه از این حضور قدردانی و آن را مایه آرامش می دانستند.
استاندار کرمانشاه: همه دستگاه ها و نهادها برای مدیریت بحران در میدان بودند

بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه عصر امروز با بالگرد از محورهای مواصلاتی شهر پاوه بازدید کرد و سپس وارد روستای مرزی هانی گرمله شد و ضمن دیدار با اهالی به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

بالگرد استاندار کرمانشاه ساعاتی پیش در این روستای مرزی که در پی بارش سنگین و شدید برف و کولاک راه ارتباطی آن مسدود شده بود به زمین نشست و بسته های غذایی را با همراهی نیروهای امدادی هلال احمر بین مردم توزیع کرد.

حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرزین معتمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر و جمعی از نیروهای امدادی استاندار کرمانشاه را همراهی کردند.

استاندار کرمانشاه: همه دستگاه ها و نهادها برای مدیریت بحران در میدان بودند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha