امدادرسانی ستاد اجرایی فرمان امام اردبیل به مردم روستاهای محصور در برف

اردبیل-ایرنا-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان اردبیل از توزیع ۴۵۰ بسته معیشتی و غذایی در بین مردم روستاهای محصور شده در برف شهرستان نیر و هم‌چنین توزیع روزانه یک هزار غذای گرم بین مردم در راه‌مانده خبر داد.

مهدی افتخاری  شنبه  به خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال بارش سنگین برف در استان اردبیل، راه تعدادی از روستاهای استان و هم‌چنین شهرستان نیر به دلیل حجم بالای برف مسدود شده و اهالی این روستاها با مشکلاتی مواجه شدند.

وی افزود: در این راستا ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان اردبیل با همکاری گروه‌های جهادی و بنیاد احسان به یاری مردم در راه مانده و اهالی روستاهایی که راه‌ آنها مسدود شده بود شتافته و اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی غذایی در این روستاها کردند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان اردبیل با اشاره به توزیع بسته‌های غذایی و معیشتی در روستاهای مسدود شده شهرستان نیر بیان کرد: تعداد ۴۵۰ بسته معیشتی غذایی در بین اهالی روستاهای مسدود شده شهرستان نیر توزیع شده است و تلاش می‌شود تا در راستای یاری‌رسانی به اهالی روستاهایی که راه‌ ‌ آنها مسدود شده اقدامات عملی انجام گیرد.

وی با اشاره به پخت و توزیع غذای گرم در بین مردم در راه مانده عنوان کرد: در کنار آن با همکاری هیات امنای امامزاده سیدصدرالدین اردبیل، روزانه یک هزار پُرس غذای گرم پخت شده و در بین مردم در راه‌مانده پخش خواهد شد.

افتخاری گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان اردبیل نیز در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی استان که در حال خدمت‌رسانی به مردم در این شرایط جوی هستند، یاری‌رسانی به مردم را وظیفه خود دانسته و قدم در این راه گذاشته است و هم‌چنان نسبت به امدادرسانی به مردم روستاهایی که راه آنها مسدود شده خواهد پرداخت.

  بارش برف سنگین در اقصی نقاط استان به خصوص مرکز و جنوب استان سبب مسدودی برخی از راه‌های روستایی و مواصلاتی استان شده و تردد در جاده‌ها را با مشکل مواجه کرده  و بر این اساس تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در راستای بازگشایی معابر و کمک به مردم در راه مانده فعال بوده و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان اردبیل نیز پای کار آمده و در امر یاری‌رسانی به مردم اقدام کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha