کانون پیشکسوتان فوتبال فارس به ثبت رسید
عکس آرشیوی مسابقات فوتبال پیشکسوتان

شیراز-ایرنا- عضو هیات موسس کانون پیشکسوتان فوتبال فارس اعلام کرد: این کانون به منظور ایجاد وحدت و همچنین گام نهادن برای رفع مشکلات آنها به ثبت رسید.

نوذر مظاهری  روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این کانون ابتدا از وزارت کشور و وزارت ورزش جوانان مجوز گرفت و سپس با شماره ۴۵۴۷  در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستم تا به همکاری خیرین خانه پیشکسوتان را راه اندازی کنیم تا آنهایی که سال ها برای فوتبال زحمت کشیده و موی خود را سپید کردند بتواند دور هم جمع شوند و خاطرات خوب گذشته را مرور کنند.

انتظار از اداره کل ورزش و جوانان فارس

مظاهری اضافه کرد: همچنین برگزاری مسابقات فوتبال پیشکسوتان و تجلیل از این بزرگان از دیگر برنامه های این کانون است و از اداره کل ورزش و جوانان فارس و اداره شیراز، انتظار داریم دست این عزیزان را بگیرند.

این پیشکسوت فوتبال فارس با بیان اینکه اعضای هیات موسس این کانون به طور موقت برای به ثبت رساندن به مدت ۲ سال منصوب شدند، اظهار داشت: پس از گذشت ۲ سال دوباره انتخابات برای انتخاب اعضای جدید برگزار می شود.

 وی گفت: مسعود مقیم، منصور نبی زاده و علی نجاتی و محمد محمدی از شیراز، احمد منصوری از مرودشت، تورج شجاعی از کازرون، عظیم معصومی از فسا، اکبر بازیار از نورآباد ممسنی، امید سالخورده از کوار ، علی زارع از زرقان و سپهدار خدادادی از شهرستان های شمال فارس به عنوان هیات موسس کانون پیشکسوتان فوتبال فارس معرفی شدند و عبدالمطلب اکبری هم به عنوان مسئول واحد حقوقی منصوب شد.

مظاهری افزود: محل کانون پیشکسوتان فوتبال فارس در ورزشگاه حافظیه قرار دارد و به دنبال آن هستیم این دفتر را جهت انجام کارهای اداری تجهیز کنیم.

به گزارش ایرنا، پیشکسوتان فوتبال فارس چند سالی بود که به دنبال راه اندازی کمیته پیشکسوتان در هیات فوتبال فارس بودند اما به گفته رییس هیات، کمیته ای به نام پیشکسوتان در برنامه سازمانی فدراسیون فوتبال وجود نداشت و آنها نتوانستند این کمیته را راه اندازی کنند تا اینکه کانوان پیشکسوتان فوتبال فارس را راه اندازی و به ثبت رساندند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha