نفرات برتر مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

شهرکرد-ایرنا- مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای چهارمحال و بختیاری روز جمعه در زورخانه شهرکیان برگزار و نفرات برتر این دوره مسابقات معرفی شد.

رییس هیات پهلوانی و زورخانه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در این دوره از مسابقات ۷۰ نفر از ورزشکاران استان در رشته‌های کباده، میل سنگین، میل بازی، چرخ تیز، چرخ چمنی و در سه وزن با هم به رقابت پرداختند.

سهراب مهدیان روز جمعه در آیین اختتامیه این مسابقات و معرفی نفرات برتر در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۸ نفر از برترین‌های این مسابقات برای حضور در رقابت‌های قهرمانی دهه فجر کشور انتخاب شدند.

در این دوره ازمسابقات در رشته میل سنگین در وزن اول مهدی قاسمی‌نیا و در وزن دوم حسن خداوردی از طاقانک و در وزن سوم اکبر کریمی از  شهرکرد مقام اول را به دست آوردند.

در رشته سنگ در وزن اول مصطفی امینی و وزن دوم سید پیمان موسوی از فرخشهر، وزن سوم سید علی سیدین از بروجن مقام‌های اول را کسب کردند.

در رشته میل بازی در وزن اول خلیل صفاریان از شهرکرد،در وزن دوم امین قدمی از بروجن ،مقام‌های اولی این ۲ وزن  را به دست آوردند.

در رشته چرخ تیز در وزن اول حمزه علی بیگی از شهرستان بن و در وزن دوم علیرضا پورهاشمی از شهرکرد به مقام اول رسیدند.

در رشته چرخ چمنی سید جلال صالحی در وزن اول از فرخشهر به مقام اول رسید و در وزن سوم نیز علی بنی‌طالبی از شهرکرد مقام اول را کسب  کردند.

در رشته کباده در وزن اول رضا مالکی از شهرکیان، وزن دوم سید عباس حسینی از فرخشهر، وزن سوم سید مرتضی درخشنده از بروجن مقام‌های اول این سه وزن را به دست آوردند.

در مجموع امتیازات تیمی فرخشهر با ۵۸ امتیاز به عنوان تیم اول، شهرکرد با ۴۸ امتیاز به عنوان تیم دوم و بروجن به عنوان تیم سوم با ۳۸ امتیاز تیمهای برتر معرفی شدند.

به گزارش ایرنا،هم اکنون ۱۲هیات زورخانه‌ای و پنج زورخانه و ۶ سالن ورزشی در مناطق مختلف استان برای ورزش زورخانه‌ای فعال است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha