سفر رییسی به روسیه نشانه های موفقیت در عرصه دیپلماسی اقتصادی است

کیش - ایرنا - امام جمعه موقت کیش گفت: سفر آیت الله رییسی رییس جمهور کشورمان به روسیه نشانه بارزی از موفقیت دولت در عرصه دیپلماسی اقتصادی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد رضایی در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره با اشاره به سفر آیت الله رییسی رییس جمهور کشورمان به روسیه در ۲ روز گذشته اظهار داشت: علی رغم مدت کوتاه شروع به خدمت دولت سیزدهم، این دولت در روابط خارجی موفقیت های خوبی داشته و امیدواریم موفقیت ها به ویژه در عرصه دیپلماسی اقتصادی تداوم داشته باشد.
وی اضافه کرد: این سفر از جنبه های مختلف اهمیت دارد اما  نشان روشنی از نگاه جدیدی در عرصه سیاست بین المللی داشته و نویدی موفقیت های جمهوری اسلامی در دیپلماسی اقتصادی است.
وی با اشاره به ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مادر اظهار داشت: زندگی این حضرت در بخش های فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف از جمله عبادت، عفاف، حجاب و خانواده داری می تواند الگوی مناسبی برای اعتلای زندگی بشری و افزایش امنیت و آسایش خانواده ها باشد.
امام جمعه موقت کیش با اشاره به قیام مردم آمل در سال ۱۳۶۰ افزود: در این زمان نیروهای کمونیست و ضد انقلاب این شهر را تصرف کردند که مردم در برابر نیروهای اشرار و متخاصم ایستادگی کردند و رشارت های مردم باعث شد آمل به شهر هزار سنگر شهره شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha