دمای هوا در اصفهان ۶ تا ۸ درجه کاهش می یابد

اصفهان- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کاهش ۶ تا هشت درجه دمای هوا در سطح استان تا روز شنبه و کولاک برف و یخ زدگی جاده ها در محورها و جاده های غرب و جنوب استان پیش بینی می شود.

منصور شیشه فروش روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: وزش باد شدید و طوفان لحظه ای با سرعت ۷۰ تا ۹۰ کیلومتر در ساعت برای امروز جمعه در مناطق شرق و شمال شرق این استان پیش بینی می شود.

وی اظهار داشت: وزش باد شدید و طوفان لحظه ای  در مناطق شرق و شمال شرق همراه با خیزش گرد وخاک و کاهش دید در جاده ها بخصوص مناطق خوروبیابانک، چوپانان و جندق خواهد بود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان به همشهریان و مسافران توصیه کرد از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و نسبت به اصول ایمنی تردد در جاده های شرق و شمال با توجه به طوفان و گرد و خاک و در محورهای غرب و جنوب استان هشدار داد.

وی با بیان اینکه همراه داشتن زنجیر چرخ و اقلام زمستانی از ضروریات سفرهای زمستانی است اضافه کرد: استحکام بخشی سازه های موقت و داربست ها و حفاظت گلخانه ها و تاسیسات کشاورزی و لوله های آبرسانی در برابر وزش باد و یخ زدگی و صعود نکردن به ارتفاعات مورد توجه قرار گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha