۱ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۹
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 84621401
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

محور بجنورد-آشخانه به علت کولاک بسته شد

بجنورد- ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: مسیر بجنورد – آشخانه به علت بارش برف، کولاک شدید و نبود دید کافی تا اطلاع بعدی بسته شد.

صادق رمضان زاده روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به کولاک برف و مه در مسیر بجنورد-جنگل گلستان، بویژه در گردنه امین الله، پلیس راه استان برای تامین و ارتقای تردد جاده ای، مسیر را بست.

مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی هم گفت: در محورهای بجنورد - آشخانه (گردنه امین الله)، بجنورد – شیروان، بجنورد - اسفراین ، آشخانه-چمن بید ، حوزه راز و جرگلان بارش برف گزارش شده و سطح جاده ها لغزنده است.
جعفر شهامت اظهار داشت: در محور چمن بید - جنگل گلستان ( چشمه خان ) و بجنورد - سنخواست (گردنه بیو) به علت بارش برف وکولاک شدید تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی گفت: از مردم انتظار می رود از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.
وی افزود: رانندگان در صورت سفر از سالم بودن خودرو اطمینان حاصل کرده و تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: رانندگان به جد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا از وقوع حادثه جلوگیری شود.

استقرار تیم های واکنش سریع 

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بجنورد هم از آماده باش و استقرار تیم های واکنش سریع در گردنه امین الله خبر داد.
ابراهیم پرفند اظهار داشت: با توجه به بارش برف و کولاک ۲ تیم عملیاتی واکنش سریع و امداد و نجات در برف و کولاک در گردنه امین الله بجنورد مستقر شدند

خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha