مدیریت بحران با حضور استاندار کرمان در مناطق سیل زده / مسدود بودن راه ارتباطی فرعی و اصلی ۷۷ روستا

کرمان - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با بیان اینکه مدیریت بحران و فرماندهی امداد هوایی در مناطق سیل زده جنوب و شرق این استان با حضور استاندار کرمان در حال انجام است گفت: راه ارتباطی اصلی و فرعی ۷۷ روستا از ۳۹۹ روستای جنوب کرمان و شهرستان ریگان هنوز مسدود است.

عباس تقی زاده که خود نیز در مناطق سیل زده جنوب کرمان حضور دارد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تلاش نیروهای امدادی و راهداری برای بازگشایی راه روستاهای سیل زده جنوب کرمان و ریگان همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار نفر در این روستاها گرفتار شده اند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان اظهار داشت: امداد هوایی و امدادرسانی از طریق خودروهای آفرود و کمک دار در مناطق سیل زده جنوب کرمان و ریگان در جریان است.

وی گفت: پیش بینی می شود ظرف دو تا سه روز آینده شرایط در مناطق سیل زده استان کرمان به حالت عادی برگردد.

تقی زاده از سفر استاندار کرمان در عصر امروز به روستاهای سیل زده ریگان خبر داد و گفت: دکتر زینی وند همچنین صبح امروز از سیل بندهای خرم و رودشور جیرفت با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری و فرماندار این شهرستان بازدید کرد.

وی ادامه داد: این سیل بند سال گذشته با اعتبارات اداره کل بحران استانداری تحت نظارت معاون عمرانی استاندار کرمان به طول ۱۰ کیلومتر اجرا شده است.

مدیریت بحران با حضور استاندار کرمان در مناطق سیل زده / مسدود بودن راه ارتباطی ۷۷ روستا

به گزارش ایرنا، سیلاب که هفته گذشته خسارت های زیادی در جنوب استان کرمان ایجاد کرده بود طی چند روز گذشته نیز خسارت های دیگری در این مناطق و نیز شرق استان کرمان به بار آورد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha